P0

Verslas

„Klaipėdos vanduo“ teiks pilno prijungimo prie centralizuotų tinklų paslaugą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-14


AB „Klaipėdos vanduo“ pranešė, jog plečia savo paslaugų spektrą.

Iki šiol „Klaipėdos vanduo“ tinklus nutiesdavo tik iki gyventojų sklypų. Nuo sklypo ribos iki būsto vandentiekio įvado ir nuotekų išvado projektavimas, geodezinių nuotraukų atlikimas, tinklų nutiesimas ir kiti būtini darbai, būdavo pačių gyventojų rūpestis. Nuo šiol tokias paslaugas užsisakyti ir iš šios bendrovės.

„Dažnu atveju, jungiantis prie centralizuotų tinklų, gyventojai susidurdavo su problema – jei reikalingo nutiesti tinklo atstumas iki centralizuoto tinklo tėra keli metrai, statybininkai tokių darbų net nesiimdavo atlikti ir neidavo į kalbas su klientais. Todėl gyventojams tai tapdavo didžiuliu iššūkiu ir vienu iš trikdžių naudotis centralizuotai teikiamomis paslaugomis. Suprasdami klientų nepatogumus ir siekdami gerinti vartotojų patirtį, paslaugas siūlome įsigyti iš vienų rankų, taip nuimant nuo gyventojų pečių rūpesčių naštą. Naujiems klientams nebereikės rūpintis rangovų, tinklų tiesimui ar geodezinių nuotraukų atlikimui, paieška, darbų priežiūra – šias paslaugas jie gali užsisakyti pas mus ir dažnu atveju už rinkoje mažesnę kainą. Siekdami, kad gyventojams nekiltų rūpesčių jungtis prie centralizuotų tinklų, visus darbus mes patys suderinsime su rangovais, kurie buvo išrinkti atlikus viešąjį pirkimą“, – pranešime cituojamas „Klaipėdos vandens“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Teigiama, kad įmonės specialistai tokiu atveju atliks visus būtinus tinklų statybos darbus – žemės darbus, vamzdynų montavimą, hidraulinius bandymus, tinklų plovimą ir dezinfekavimą, mikrobiologinius tyrimus, vandens apskaitos mazgų įrengimą, vejų, šaligatvių ar kelio dangų atstatymą.

„Paslauga teikiama, jei gyvenamosios paskirties suprojektuoti vamzdynai, vandentiekio įvado diametras yra ≤ 50 mm, o nuotekų išvado ≤ 160 mm. Paslaugos suteikti negalėsime, jei  kartu su vandentiekio įvadu/nuotekų išvadu yra suprojektuotas vamzdynas prie kurio suteikta galimybė prisijungti daugiau nei vienam vartotojui. Dėl paslaugų užsakymo ir atlikimo klientai turi kreiptis elektroniniu paštu info@vanduo.lt, prašyme turi nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, kontaktinį telefoną“, – aiškina „Klaipėdos vandens“ Klientų aptarnavimo departamento direktorė Dovilė Kozlovienė.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2021-12-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt