P0

Politika

Liberalai nepalaikys interpeliacijos sveikatos apsaugos ministrui (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-14


Liberalų sąjūdžio frakcija teigia, jog nepalaikys opozicijos inicijuojamos interpeliacijos sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui, dėl kurios antradienį bus balsuojama Seimo posėdyje.

Arūnas Dulkys. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Net ir kovojant su pandemija buvo užtikrintas planinių paslaugų prieinamumas ir sveikatos sektoriaus funkcionavimas. Galima pasidžiaugti, kad ministrui pavyko užtikrinti tikslingą finansavimą vakcinacijai, medikų atlyginimams ir kitoms kovai su pandemija būtinoms išlaidoms“, – pranešime cituojamas frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas.

Anot jo, galima tik apgailestausti, kad opozicija ministerijos ir jos vadovo veiklą vertina pagal COVID-19 susirgimų skaičių, kurį lemia ne SAM taikomos kovos su pandemija priemonės, o pasaulinės susirgimų tendencijos – viena kitą keičiančios bangos ir vis atsirandančios naujo
viruso mutacijos.

„Matome, kad net ir puikiai su pandemija besitvarkiusios valstybės vėl priverstos užsidaryti, tad suvaldyti viruso plitimą pasaulyje tikrai ne atskiros šalies ministro jėgoms“, – sako E. Gentvilas.

Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas taip pat reiškia visos frakcijos palaikymą SAM vykdomai vakcinacijos kampanijai, kuri viršijo 75 proc. vyresnių nei 18 m. gyventojų ir aplenkė nemažą dalį Europos valstybių. E. Gentvilo teigimu, Lietuvos gyventojams yra sudarytos visos galimybės pasiskiepyti ir pilnavertiškai dalyvauti visuomeniniame gyvenime, todėl A. Dulkio darbus galima vertinti teigiamai, o interpeliacija neturi jokio pagrindo.


  2021-12-14

  Vienas komentaras apie “Liberalai nepalaikys interpeliacijos sveikatos apsaugos ministrui”

  1. AvatarPagrindą turim! (IP: 78.61.179.125)

   Žiūrėkite „Austrijos parlamento narys drąsiai rėžia tiesą į akis atvirai ir be baimės. Pagarba jam“ svetainėje „YouTube”.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt