P0

Kriminalai ir nelaimės

Suimtas vagystėmis iš parduotuvių įtariamas vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-14


Gruodžio 10 d. Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė 29 metų vyrą, įtariamą vagystėmis iš parduotuvių. Teismo sprendimu jam skirtas 3 mėn. suėmimas.

Įtariamasis, neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos, lapkričio mėn. galėjo pasisavinti prekių iš parduotuvių įvairiose miesto vietose.

Lapkričio 17 d. Klaipėdos m. policijai pranešta, jog dienos metu, apie 13.45 val., Tiltų g. iš parduotuvės pavogtos dvi pakuotės kvepalų, kurių bendra vertė 126 eurai. Analogiška vagystė įvykdyta ir lapkričio 19 d., kai iš parduotuvės Taikos pr. pavogti du buteliukai tualetinio vandens, tuokart žala siekė 167 eurus.

Tuo tarpu lapkričio 21 d. ilgapirštis iš parduotuvės jau pasisavino įrankių už 227 eurus. Lapkričio 22 d. per vieną dieną apvogtos net dvi parduotuvės Vingio g. ir Taikos pr. – abiem atvejais pavogti kvepalai.

Klaipėdos miesto pareigūnai netruko nustatyti galimą įtariamąjį – daugiau nei 10 kartų už vagystes, plėšimus ir disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti teistą vyrą.


  2021-12-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt