P0

Kultūra

Klaipėdos dramos teatre – „Alkani meilei“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-15


Projektas „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ kviečia į menininkės Jolitos Vaitkutės parodos „Alkani meilei“ atidarymą. Septynias klaipėdiečių meilės istorijas pristatanti paroda gruodžio 16 d., 16 val.. bus atidaryta Klaipėdos dramos teatre ir veiks iki sausio 16-osios, kai  bus perkelti į Atviras jaunimo erdves (Paryžiaus Komunos g. 16A).

„Meilė mums reikalinga kaip maistas. Projektas ALKANI MEILĖS – apie tai ir apie kitus svarbius ingridientus. Už šių moliūgų ir burokėlių jaučia tikri žmonės – septynios porų istorijos, kurių meilė priimama nevisų. Daržovių kalba man labai patiko, ypač besidalinant tokiomis jautriomis temomis. Į daržoves žiūrėti paprasta, kartais ne taip paprasta žvelgti į kito meilę”, – pranešime cituojama Jolita Vaitkutė.

Anot #chooseklaipeda komandos, visus metus jaunimui skirtas projektas savo renginiuose akcentavo visuomenėje vis dar stigmatizuotas meilės formas, todėl rengiama paroda – tęsinys projekte akcentuotos lygybės visuose gyvenimo aspektuose.

„Jolitos Vaitkutės sukurta bučinių serija „Alkani meilės“, tai ne tik daržovės sukritę į reikiamas vietas. Už šios organikos yra tikras dviejų žmonių bučinys ir tikra meilės istorija. Klaipėdiečių bučiniai, įkūnyti į daržovių ekspozicijas skelbia, kad visi mes esame lygūs, nepriklausomai nuo spalvos, kilmės, negalios ar seksualinės orientacijos. Paroda susideda iš 7 meilės istorijų tarp užsieniečių, netradicinės seksualinės orientacijos ar negalia turinčių žmonių. Kiekviename paveiksle galima matyti skirtingas istorijas, tačiau tokią pat akimirką – meilės vienas kitam išreiškimo akimirką”, – rašoma pranešime.


  2021-12-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt