P0

Politika

Ieškos galimybių dujas iš Klaipėdos terminalo tiekti ir į Ukrainą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-17


Energetikos ministras Dainius Kreivys ir jo vadovaujama delegacija dalyvavo Kijeve, Ukrainoje, įvykusiame antrajame Lietuvos-Ukrainos darbo grupės susitikime dėl sustiprinto strateginio bendradarbiavimo energetikos srityje.

Anot Energetikos ministerijos pranešimo, Ukraina aktyviai domisi galimybėmis, kurias atvers kitų metų viduryje pradėsianti veikti Lietuvos ir Lenkijos dujų jungtis GIPL. Ji ne tik užtikrins Baltijos šalių dujų rinkos integraciją į Europos rinką, bet taip pat atvers naujus kelius gamtinių dujų eksportui į Vidurio ir Rytų Europą iš Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo.

„Susitikimo metu aptartos techninės dujų transportavimo iš Klaipėdos SGD terminalo į Ukrainą, pasinaudojant nauja GIPL jungtimi, galimybės. Abiejų šalių energetikos ministrai sutarė bendromis pastangomis ir pasitelkiant strateginius partnerius ieškoti priemonių, kad šios galimybės būtų realizuotos dar iki šio dešimtmečio pabaigos”, – rašoma pranešime.


  2021-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt