P0

Regionas

Padėkojo policijos rėmėjams ir saugios kaimynystės puoselėtojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-17


Ketvirtadienį Gargžduose surengtoje Kalėdų popietėje padėkota aktyviausiai šiemet pareigūnams talkinusiems policijos rėmėjams, jauniesiems rėmėjams, saugių kaimynysčių grupių nariams ir socialiniams partneriams, aktyviai prisidedantiems vykdant prevencinę veiklą bei kuriant saugią aplinką.

Klaipėdos apskrityje 67 policijos rėmėjai šiemet savanoriškai dirbo daugiau nei 3600 valandų. Apskrityje veikia ir 258 saugios kaimynystės grupės, kiekvieno miesto ar rajono aktyviausioms įteiktos padėkos ir dovanos.

Beje, Klaipėdos Paupių bendruomenės grupė šiemet tapo ir respublikinio konkurso „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ nugalėtoja.

Už puikią tarnybą ir galimybę jaustis saugiai gyvenamojoje aplinkoje Klaipėdos apskrities pareigūnams dėkojo ir Klaipėdos miesto bei rajono merai.

Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas dėkojo kiekvienam, darbais, aktyvia prevencine veikla prisidedančiam prie saugios aplinkos kūrimo, nes, pasak jo, norimų rezultatų pasiekti galima tik bendraujant ir veikiant kartu.

Šventinę nuotaiką susirinkusiems į Kalėdų padėkos popietę dovanojo jaunieji Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ dainininkai.


  2021-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt