P0

Švietimas

Vienišiems senjorams – pajūrio moksleivių dėmesys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-17


Uostamiestyje, artėjant gražiausioms metų šventėms, moksleiviai, studijuojantys Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre, maloniai nustebino vienišus senjorus. Prie Gerumo akcijos prisijungę jaunuoliai kartu su centro darbuotojais kruopščiai atrinktas kalėdines dovanas perdavė Klaipėdos Taikos Karalienės globos namų gyventojams.

„Mokinių tarybos moksleiviai kasmet sumąsto įvairių būdų, kaip prasmingai pažymėti artėjančias Kalėdas. Šiemet nuspręsta dėmesį skirti pagyvenusio amžiaus žmonėms. Moksleiviai kartu su mokyklos darbuotojais buvo itin aktyvūs, su dideliu entuziazmu nešė dovanas, kurios galėtų pradžiuginti vienišus senjorus. Tikime, kad ir mažytė smulkmena gali prisidėti kuriant šventinę dvasią ir atiduodant pagarbą tiems, kuriems šiandien to itin reikia“, –  sakė Mokinių tarybos atstovas Aivaras Kavaliauskas.

Deja, dėl pandemijos su senjorais susitikti nebuvo galimybės, tačiau iš Mokinių tarybos atstovų, Aivaro ir Sauliaus bei jų mokytojų dovanas priėmęs globos namų vadovas Petras Šiurys patikino neabejojantis, kad šventinės staigmenos tikrai pradžiugins vienišų senjorų širdis. Globos namų vadovas atskleidė, kad itin simboliška, jog globos namų duris pravėrė jaunimas, kuris savo ateitį sieja ir su jūrinėmis specialybėmis – pasirodo, sovietmečiu šiose patalpose veikė jūrininkų šeimų vaikų darželis.

Švietimo vidus

„Mokyklos pagrindinės veiklos kryptys orientuotos į inžineriją (metalo apdirbimą ir konstrukcijas, vėdinimą, santechniką, energetiką), jūrų bei uosto veiklas. Ši specifika lemia, kad mūsų profesijos mokytojų kolektyvas – itin vyriškas, o didžioji dalis moksleivių yra vaikinai, besirengiantys tapti jūrininkais, motoristais, logistais-ekspeditoriais, elektrikais, suvirintojais, laivų korpusų surinkėjais ir t.t. Tai, kad vaikinai taip entuziastingai jungėsi prie Gerumo akcijos ir motyvuoja, ir džiugina, kad mokyklos branduolį sudaro nuoširdus ir aplinkai neabejingas jaunimas ir personalas“, – akcija džiaugėsi Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro vadovas Egidijus Skarbalius. 

Šiuo metu Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre mokosi pusketvirto šimto jaunuolių.


  2021-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt