Papildomos Klaipėdos koncertų salės direktoriaus pareigos* (32)

Spyglys
Spyglys
2021-12-18

Naktį į šeštadienį mūsų miestelyje paaiškėjo faktas, kad sunki, oi sunki yra ta Klaipėdos koncertų salės direktoriaus dalia. 

Pasirodo, jis tikrai nėra eilinis biurokratas, kurio darbo diena baigiasi penktadieniais prieš 16 val. Žmogus turi ir papildomų prievolių, pavyzdžiui, naktį į šeštadienį pranešti miesto galvai, kur yra pirmoji miesto ponia, tuo metu nesiteikianti atsakyti į sutuoktinio skambučius. 

Sakote, Spyglys eilinį kartą visokius blėnius paisto? Ogi pasiklausykite naktinio pokalbio, kurį į savo veidaknygės istoriją įkėlė pirmoji ponia. 

Dėl to, kad vienas iš kalbančiųjų yra miesto galva, juk tikrai niekam iš klaipėdiečių nekils abejonių, nes tą melodingą balsą per dešimtmetį yra įsidėmėjęs kiekvienas miestelėnas.

O jei kyla abejonių, kas gi tas dar mažai girdėtas vyriškis, kuriam naktį skambina pirmoji ponia, tai vaizdo medžiagoje aiškiai matyti laisvų rankų įrangos rodomas adresatas. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (32):

Atsakymai į “Papildomos Klaipėdos koncertų salės direktoriaus pareigos*”: 32

 1. Artiomas parašė:

  Pasirodo yra geri liberalai ir blogi. Grubliauskas jau ne liberalas, ji reikia išmesti iš politinio žaidimo. Jis blogas. Sis paviesintas garso įrašas primena Klaipėdos politinį gyvenimą, daužyti, laužyti gyvenimus politinių draugų ir priešų. E. Masiulis buvo pasiųstas paimti atkato ir
  ta informacija buvo perduota spec. Tarnybai. Taip savus išmeta, tegul žino savo vietą . Politinius konkurentus užvaisina, o po to kviečia policiją Taip
  tikėjosi nutildyti Naglį Puteikį. Dabar žmonos pagarsinta įrašą. Rinkimai artėja

 2. Nesvarbu parašė:

  Apie tai, koks bus šis meras, jau žinojau iš jo draugų. Irgi vestuvių muzikantų. Pasirodo, jie buvo teisūs. Blogiau jau nebūna. Gėda miestui. Ir pataikaujantiems dienraščiams. Šaunuolė Atvira Klaipėda

 3. Antanas parašė:

  Žmonės gyvena savo gyvenimą, skelbti pokalbių ištraukas tiesiog nepadoru. Būna visokių situacijų, kam to kišimosi į žmonių asmeninį gyvenimą reikia?

  • Ponas Antanai parašė:

   Draugų nedera išsižadėti. Draugai padeda sunkiu momentu. Ir gerai. Bet meras apie tai turėjo viešai pranešti. T. GRABYS šeimos draugas, todėl nusišalinu priimant jį į darbą. Bet to nepadarė.

  • Nėra asmeninio gyvenimo, yra viešas asmuo parašė:

   Kai žmogus yra valdžio atstovas, jis neturi asmeninio gyvenimo. Jis yra viešas asmuo ir turi elgtis pagal aukščiausius padorumo standartus. Ar tik šiais visokių teisės aktų prikurta?

 4. Inga ir telefonas parašė:

  Ką mes darytume be „Atviros Klaipėdos”??? Abu dienraštukai , valdžios mieste užliūliuoti. Ne vienas net NECYPTELĖJO apie tai, kaip vargsta mūsų senoji miesto Galva. Sambina vargšas, kraujospūdisk kyla, kur ta merienė su Grabiu naktį naktinėja? O” Atvirukai” pluša, vos keli portalp žmogeliukai skleidžia mums tiesą. Gerai yra sakoma” Džiazui dirbti,” šeimos” džiazą remi- darbo vietą, karjerą garantuotai turi”…O čia toks žavus korupcijos ir galimai meilės trikampio ryšys Klaipėdos „gryčios” naujienos tik Atviroje Klaipėdoje. Dėkui, Martynui ir komandai

 5. Lina parašė:

  Neskanu.Iš konteksto ištrauktas pokalbis.Viešinamas.Brrr.Jokio privatumo ,pliotkų lygis.

 6. To šoferis parašė:

  Kaip gryčioj praėjo baliukas 17 d.?

 7. Verutė parašė:

  Nu va kas per naktis duodasi toj gryčioj, supraskim , hormonų audros.

 8. artiomas parašė:

  Liberalai yra liberalai. Kalba apie demokratiją, apie kovą su korupcija, o į darbą priima savą, kuris naktį parveža žmoną. Vežioti žmoną turi labai artimi, tik savi. Manau po šio paviešinto telefoninio pokalbio – Koncertų salės direktorius turi paduoti pareiškimą ir pasitraukti. Klaipėda neturi būti savų užuovėja.

 9. Draugovininkas parašė:

  Labai atsakingas šios šeimos požiūris. Jei meras atsakingas už miestą diena ,tai ponia naktį.O naktį vienai labai nesaugu,todėl privalo ją „palaikyti”pareigingi vyrai.

 10. Ragai parašė:

  Beveik kaip Maksimo Gorkio „Dugne”… Žemiau jau nebėra kur. Užuojauta persnokusiam sutuoktiniui, kuris 65-erių sulaukęs, nelabai judrus turi
  su jaunų direktoriukų pagalba žmonos ieškoti. Gal azerbaidžaniečių restorane „pilkasis pipiras” vėl užlūžo? Iki Šv Kalėdų, tikime, atsiras.Kaip vyko tas „Koncertų salės” vadovų konkursas- aiškiau jau nebebūna. Visos „zanavieskės” nukrito…

 11. Ragai parašė:

  Nuolatinė linksmybių vieta- miesto neišvaizdus Klaipėdos rajonas, kur įsikūręs geras restoranas „pepper grey” merinės mėgstamiausia vieta. Neduok Dieve, kai esi visų 65-erių, nelabai judrus, o antroji pusė, antroji pasija – vyresnėlės dukros amžiaus. Užuojauta visiems „dzieduliams” jaunikles vedusiems. Ieškok ir ieškok jų su jaunų direktoriukų pagalba.

 12. Virgis parašė:

  Savas vistiek geriau padarys,o jei ką,tai nereiks ieškoti kas broką turėtų ištaisyti

 13. Tomas parašė:

  Bravo!
  ATVIRA KLAIPĖDA!
  JŪS PATYS GERIAUSI!

 14. Vytas parašė:

  Kietai čia…:) Be tikrai jau nebejuokinga su tokia valdžia Klaipėdoje – pažiūrėkite kas vyksta. Visur savi arba užpelkėję žmonės -Klaipėdos šventės, TICas, miesto biblioteka, dabar Koncertų salė. Jokių naujų projektu, o viskas tęsiame ką Budina su komanda suplanavo – Muzikinis teatras, Futbolo mokykla, Dangės skveras, 1000- mečio mokykla, Vingio pasažas…nėra nei naujos sporto salės, nei senoji prie piliavietės nenugriauta, senamiestyje ir naujamiestyje jokių naujų statybų, o „Viktoriją” sutvarko privatus savininkas- ačiū jam.
  Liūdna ponai.

 15. Nusivylęs parašė:

  Man atrodo jau ši tragikomedija su dabartiniu meru ir jo proteguojamais/paskirtais vadovaujančioms pareigoms asmenimis TURI BAIGTIS.
  KLAIPĖDA PRIVALO IŠSIVALYTI NUO TOKIŲ KORUMPUOTŲ ASMENŲ KAIP GRUBLIAUSKAS, GRABYS IR JANUŠONIS.
  Kitaip Klaipėda neturi prošvaisčių….
  Nesuprantu kaip savo darbą dirba STT, ar jie nesugeba atvažiuoti iki Klaipėdos? Jei jau facebook’e eilinis pilietis be jokių specialių įrankių gali surinkti pakankamai įrodymų ir pasakyti, kad karalius nuogas. Absurdas.. Lietuvėle Lietuvėle…

  • Garbys parašė:

   Ko tikitės iš STT? Kam mero komandoje atsirado Barišausk’ovas :)))?
   Jazzuojam – Grabys, Sadovskaja, merienė, dar keli rudnosiai…
   Graudu kai matai kas ir kaip “tvarkosi” didžiausiame LT uostamiestyje

  • Skatina dalyvauti naujuose mero rinkimuose parašė:

   Ar neskaitėte ,,garbių” Klaipėdos žmonių kreipimosi į V.Grubliauską su prašymu dalyvauti naujuose rinkimuose. O šis paims visiems ,,ant zlastės” ir sudalyvaus. Kas tada?

 16. Miesto gėda parašė:

  Ar čia jau dugnas, ar dar nelabai?

 17. Užuojauta parašė:

  Vargšas mūsų meras…va ką reiškia vesti daug jaunesnę moterį.

 18. klaipėdietė parašė:

  normalu,vyras suseno,o čia jaunas vyrukas

 19. pons Graby parašė:

  tai kur čia priš-kta gryčia? Ir kaip dabar pasiteisinsi, kad tiesioginis tamstos bosas tau nepažįstamas ir konkursas SKAIDRUS kaip ašara? 🙂

  • Tetenenskas parašė:

   Už konkursus “į vienus vartus” atsakyti turi ir administracijos direktorius, ir jo parankiniai iš administracijos, merijos bei komisijos. Manydami, kad pasislėpę po konfidencialumais biškį pakakoti nieko tokio… ? Klystat ponai ir ponios :)))

 20. Chacha parašė:

  Tai jau Ingute užpylė…

 21. N.Puteikienė parašė:

  Įdomiausia detalė, kad visa tai Inga Grubliauskienė skelbia savo FB paskyroje. Kitaip tariant, parodo klaipėdiečiams vidurinį pirštą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Didžiuosius burlaivius apsups renginių gausa 

Birželio 27-30 dienomis penktą kartą į Klaipėdą sugrįžtančioms „The Tall Ships Races“ didžiųjų burlaivių lenktynėms užsiregistravo 45 laivai. Pirmą kartą ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This