P0

Miestas

Socialiai remtiniems klaipėdiečiams – 166 eurų vienkartinė išmoka (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-20


Klaipėdos miesto savivaldybė praneša, kad siekdama palengvinti dėl paskelbtos ekstremaliosios situacijos sukeltas nepalankias ekonomines ir finansines pasekmes, mažinti skurdą ir socialinę atskirtį, lapkritį socialinę pašalpą gavusiems Klaipėdos miesto gyventojams gruodį  skirs papildomą vienkartinę materialinę paramą – 166,4 Eur šeimai arba vienam gyvenančiam asmeniui.

Parama klaipėdiečiams bus išmokėta jau šį mėnesį tokia pačia tvarka, kuria buvo mokama socialinė pašalpa. Socialinės pašalpos gavėjams dėl šios paramos atskiro prašymo teikti nereikia.

Papildoma vienkartinė piniginė išmoka skiriama iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšų administracijos direktoriaus įsakymu.


  2021-12-20

  Vienas komentaras apie “Socialiai remtiniems klaipėdiečiams – 166 eurų vienkartinė išmoka”

  1. Avataralg (IP: 195.182.68.122)

   Visą gyvenimą pravalkatavęs, Lietuvai nedirbęs pilieti gauna tik 50 eurų mažesnę pensiją už 45 m Lietuvai sąžiningai atidirbusį , nežinau, kur čia socialinė lygybė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt