P0

Kriminalai ir nelaimės

Bandė papirkti SODROS darbuotoją – atidūrė teisme

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-21


Klaipėdos apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu pripažino kaltais du asmenis, siūliusius SODROS Klaipėdos skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus vyriausiajai specialistei kyšį.

Teismas, atsižvelgdamas į tai, kad kaltinamieji pripažino savo kaltę, taikė supaprastintą procesą ir skyrė vienu trečdaliu sumažintas bausmes – 6 mėn. laisvės apribojimą, bausmės vykdymo laikotarpiu išdirbti 80 valandų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

Bylos duomenimis, sutuoktiniai tiesiogiai pasiūlė ir davė SODROS Klaipėdos skyriaus valstybės tarnautojui 100 eurų kyšį už informacijos ir konsultacijos dėl išankstinės pensijos suteikimą. SODROS atstovai apie siūlomą kyšį pranešė STT.


  2021-12-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt