P0

Kultūra

Dovanotais spektakliais jau džiaugiasi ir senoliai, ir vaikai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-21


Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro iniciatyva nuo 2018 metų vyksta graži misija: geradariai suranda stokojančius bei suteikia jiems galimybę pasimėgauti spektakliu artėjant gražiausioms metų šventėms.  

Paraginęs prieš Kalėdas pasirūpinti švente ne vien sau, Muzikinis teatras skelbia sulaukęs gerumo ir atjautos įkvėptų dovanų iš Klaipėdos gyventojų.

Nuoširdi ponia Aldona artėjančių švenčių proga pradžiugino senjorus – kasdienybėje uolius Klaipėdos Taikos karalienės bažnyčios parapijiečius, dovanodama jiems bilietus į smagiąją operetę „Orfėjas pragare“, Žvejų rūmus smagiai išjudinsiančią gruodžio 29-ąją.

„Orfėjas pragare” bus rodomas gruodžio 29 d Žvejų rūmuose.

Šia operete mėgausis ir minėtos parapijos senjorai, kuriems bilietus padovanojo Klaipėdos miesto tarybos narė Vaida Raugelė. Beje, senjorų kelione į Žvejų rūmus ir atgal pasirūpins parapijos savanoriai.

Operetę „Orfėjas pragare“ verslininko Ramūno Petraičio dėka išvys ir Klaipėdos miesto globos namų senjorai. LEZ bilietus į operetę „Orfėjas pragare“  padovanojo Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro globojamai sunkiau gyvenančiai šeimai. 

Viena iš pirmaujančių logistikos kompanijų Lietuvoje – Limarko grupė – šokio spektaklį „Spragtukas“, gruodžio 22-ąją, rodomą Švyturio arenoje, nusprendė padovanoti ne tik savo darbuotojams ir jų šeimų nariams, bet ir pakviesti penkiasdešimt svečių – vaikų globos namų „Rytas“ auklėtinius ir Klaipėdos Samariečių bendrijos daugiavaikių, nepriteklių patiriančių šeimų narius.  

Bilietais į „Spragtuką“ virto ir Klaipėdos licėjaus auklėtinių bei mokytojų suaukotos lėšos. Bendruomenės pageidavimu bilietai atiteko sunkiau gyvenantiems vaikams ir jų šeimų nariams. Su visuomenininko Michailo Andrijanovo, viešosios įstaigos „VEIK Fondas” įkūrėjo ir vadovo, pagalba kalėdiniu šokio spektakliu džiaugsis vieniši ir daugiavaikiai tėvai, auginantys įvairaus amžiaus vaikus.

Kultūros straipsnių vidus

„Vienišas tėtis augina tris vaikus. Vieniša mama augina penkis vaikus bei dirba vaikų dienos centre, kuris globoja sunkiai besiverčiančių šeimų atžalas, užimdamas juos popamokine veikla. Ši moteris į „Spragtuką“ atsives ne tik savo šeimos narius, bet ir kelis auklėtinius. Šie žmonės nenori viešintis ir tai visiškai suprantama. Aš juos vadinu „laikinai sunkiai gyvenančiais“, nes į skurdą juos įstumia nelemtai susiklosčiusios aplinkybės. Visi kartu mes galime padėti, kad tas sunkus laikas truktų kuo trumpiau ar bent būtų lengviau pakeliamas. Spektakliai mano globojamoms šeimoms yra siekiamybė ir prabangos prekė, tad Klaipėdos licėjaus bendruomenės dovana juos labai pradžiugino. Kiek daug gražių emocijų! Puoštis ir ruoštis į spektaklį – jau vien tai šventė ir nuotykis!“ – cituojamas M. Andrijanovas. 

Seimo narys Petras Gražulis „Spragtuką“ Klaipėdoje padovanojo Šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Seimo narės, signatarės Laimos Liucijos Andrikienės dėka į Klaipėdą atvyks ir šventinį „Spragtuką“ išvys Telšių socialinių paslaugų centro darbuotojai.

UAB „Orion Global Pet“ technikos direktorius Arūnas Jonuška ne tik pats žavisi menu, bet ir noriai bilietus dovanoja stokojantiems. A. Jonuškos dėka Klaipėdos „Spragtuku“ mėgausis VšĮ „Pagalba senjorams“ globojami senoliai, o „Orion Global Pet“ iniciatyva spektaklį išvys sunkiau gyvenantys Klaipėdos rajono Lapių pagrindinės mokyklos auklėtiniai.

Tuo metu dalį vilniečių „Spragtuku” pradžiugino baleto artistė Jūratė Sodytė, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Europos parlamento narys Juozas Olekas.

Organizatoriai primena, jog patinkantį renginį iš sezono repertuaro dovanai dar klaipėdiečiai gali suskubti parinkti patys: į gruodžio 22 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje vystantį „Spragtuką“ bei gruodžio 29-ąją Klaipėdos Žvejų rūmuose – į „Orfėją pragare“.


  2021-12-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt