P0

Kriminalai ir nelaimės

Penkiems asmenims – kaltinimai iš žmonių išviliojus apie 34 000 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-21


Klaipėdos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno kolegomis, ištyrė 26 nusikalstamas veikas: sukčiavimus, plėšimus, neteisėtą disponavimą svetima elektronine mokėjimo priemone ir jos duomenimis bei neteisėtą jų panaudojimą, neteisėtą prisijungimą prie informacinės sistemos, bei pinigų legalizavimą. Nustatyti penki asmenys įtariamus įvykdžius šiuos nusikaltimus.

Anot pranešimo, turėdami informacijos, jog tuo metu įkalinimo įstaigoje bausmę atliekantys du 1976 m. gimę vyrai, galimai organizuoja nusikalstamas veikas, kurių metu sukčiavimo būdu iš piliečių išviliojami pinigai, o jiems talkina trys laisvėje buvę 1990, 1988 ir 1982 m. gimę asmenys, pareigūnai 2020 m. rugsėjį juos sulaikė.

Pas 1988 m. gim. vyrą sulaikymo metu rasti 13 000 eurų, kuriuos jis išviliojo iš iš 1936 m. gimusio Klaipėdoje gyvenančio senjoro – šie pasisavinti pinigai senoliui buvo grąžinti.

Tyrimo metu pareigūnai nustatė, jog veikdami organizuotoje grupėje, įtariamieji galėjo apgauti 15 piliečių, iš pastarųjų iš viso išviliodami apie 34000 eurų.

Byla kaltinamuoju aktu jau perduota į teismą.


  2021-12-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt