P0

Miestas

Ragina vairuotojus neužstatyti naujų pusiau požeminių konteinerių (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-21


Klaipėdoje įprastus antžeminius konteinerius keičiant pusiau požeminiais atliekas išvežančios bendrovės „Ecoservice Klaipėda“ regiono atliekų surinkimo vadovas Antanas Rukša ragina vairuotojų neužstatyti naujų konteinerių. Teigiama, kad labai dažnai prie gatvių įrengtus pusiau požeminius konteinerius automobilių vairuotojai ignoruoja. Jie stato automobilius gatvių pakraščiuose ir taip sutrukdo laiku išvežti atliekas.

„Nors šiukšliavežės iš konteinerių atliekas iškrauna naudodamos keltuvus, tačiau negalima kelti konteinerių maišų virš stovinčių automobilių, kad jų neapgadintume ar neišpurvintume. Prie konteinerių yra nubrėžtos parkavimą draudžiančios geltonos linijos, tačiau žiemą dažnai jos būna padengtos sniegu, vairuotojai šių ženklų nepastebi. Labai prašau klaipėdiečių būti atidžiais ir, vardan švaros savo kiemuose, palikti privažiavimą prie konteinerių“, – pranešime cituojamas A. Rukša.

Jis teigia, kad žiemos švenčių laikotarpiu atliekų padaugėja, tad gyventojai turėtų įspėti ir į svečius atvykstančius artimuosius, kad automobiliais neužstatytų konteinerių prieigų.


  2021-12-21

  Vienas komentaras apie “Ragina vairuotojus neužstatyti naujų pusiau požeminių konteinerių”

  1. AvatarRasa (IP: 86.100.29.72)

   Jūs nejuokinkit, konteinerius Šaulių g.pastatė viduryje mašinų stovėjimo aikštelės! Tai kaip neužstatyti? Jau rašėme prieš statant konteinerius, kad ne vietoje čia stato, bet niekas dėmesio nekreipė. Viduryje kiemo, viduryje mašinų stovėjimoji aikštelės! O galėjo pakraštyje statyti, vietos buvo!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt