P0

Kriminalai ir nelaimės

Per šventes girtų vairuotojų netrūko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-27


Praėjusią savaitę per Kelių policijos pareigūnų beveik visoje Klaipėdos apskrityje vykdytas priemones nustatyti 169 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Didžiausias dėmesys skirtas vairuotojų blaivumo, pavojingo vairavimo, lenkimo ir šviesoforų signalų nepaisymo kontrolei.

Pareigūnai išaiškino 10 neblaivių automobilių vairuotojų. 

Kūčių dieną, gruodžio 24, apie 14 val. Klaipėdoje, Herkaus Manto g., sustabdytam 70-mečiui „Audi“  vairuotojui nustatytas 0,62 prom. neblaivumas.

Tą pačią dieną dar vienas Herkaus Manto g. sustabdytas 38 metų Audi“ vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė 0,89 prom., o Klaipėdos rajone, kelyje Kaunas-Klaipėda, 34 metų „Volkswagen“ vairavęs vyras – 0,48 prom.

Kur kas girtesnis buvo apie 12.40 val. pareigūnų Klaipėdoje, Herkaus Manto g., sustabdytas 51 metų „Ford“ vairuotojas – jam nustatytas sunkus 2,52 prom. girtumas.

Pirmąją Kalėdų dieną, šeštadienį, apie 16 val., Klaipėdos rajone, Dituvoje, 33 metų automobilį „Land Rover“ vairavusiam vyrui nustatytas 2,36 prom. girtumas. Jo bendraamžis antrąją Kalėdų dieną, sekmadienį, apie 10.41 val., Klaipėdoje, Pilies g., prie „Toyota“ vairo sėdo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio iki 1,08 prom., o apie 13.50 val. Slengiuose sustabdytas 45 metų kitas „Toyota“ vairuotojas įpūtė 0,53 prom.

Dar du pareigūnų sustabdyti vairuotojai buvo ne tik neblaivūs, bet ir neturėjo teisės vairuoti, nes jos nebuvo įgiję. Dar du vyrai teisių neturėjo, bet buvo blaivūs, tačiau važiuodami kalbėjo telefonais.

Per savaitę taip pat užfiksuota, kad mobiliojo ryšio priemonėmis neleistinai naudojosi 18, šviesoforų signalų reikalavimus pažeidė 9, saugos diržų nesegėjo 7, tiek pat vairuotojų nebuvo atlikę privalomos techninės apžiūros. 

Pareigūnams įkliuvo ir neblaivus dviratininkas – per Kūčias apie 17.35 val. Klaipėdoje, Jūrininkų pr., sustabdytam 55 metų dviračio pedalus mynusiam vyrui nustatytas 1,52 prom. girtumas.

Mobiliuoju greičio matuokliu per savaitę Klaipėdos miesto ir rajono bei Rietavo savivaldybės keliuose užfiksuota 90 greičio viršijimo atvejų.


  2021-12-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt