P0

Verslas

Valstybės investicijų valdymo agentūra išpirks VMG grupės obligacijų už 20 mln. eurų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-28


Tarptautinės investicinės VMG grupės išleistą 20 mln. eurų obligacijų emisiją išpirks Valstybės valdymo investicijų agentūra (VIVA). VMG grupės generalinio direktoriaus Egidijaus Mockaus teigimu, suteiktas finansavimas padės diversifikuoti kompanijos skolinimosi šaltinius ir užtikrinti tvarią investicinę veiklą.

„Šiuo metu plėtrą įgyvendiname investuodami į tvarius medienos pramonės sprendimus, inovacijų kūrimą, žaliąją energetiką ir kitas aplinkai draugiškas veiklos sritis, kurios kuria vertę skirtingiems ūkio sektoriams, regionams ir šalies ekonomikai. Sprendimas diversifikuoti skolinimosi šaltinius buvo natūralus, siekiant užtikrinti nepertraukiamą investicinę veiklą“, – pranešime cituojamas VMG grupės vadovas.

Lietuvoje kompanija plėtrą vykdo Naujojoje Akmenėje ir Klaipėdos rajone. Pastarajame regione statomas moderniausias Baltijos šalyse pramonės inovacijų parkas, į kurį investuoti planuojama apie 30 mln. eurų. Naujojoje Akmenėje vystomi konstrukcinės medienos ir korpusinių baldų gamyklų projektai. Taip pat statomas tvarios energijos parkas.

Pasak VIVA generalinio direktoriaus Dainiaus Vilčinsko, išpirkus obligacijas kompanijai buvo suteiktas finansavimas, kuris suteiks daugiau užtikrintumo planingai ir nuosekliai vykdyti investicinius projektus.

„Aktyvus tikslinių investicijų skatinimas jau artimiausiu metu taps aktualus, siekiant užtikrinti ir suteikti impulsą Europos šalių ekonomikos augimo potencialui ir konkurencingumui. Šis finansavimas VMG grupei sudarys tik mažą dalį planuojamų įmonės investicijų, tačiau, viliuosi, kad taps reikšminga paskata kitoms tvarios transformacijos tikslų turinčioms įmonėms“, – sako VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Tarptautinė investicinė VMG grupė vienija 25 įmones, kuriose dirba daugiau nei 5000 darbuotojų. Jos produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2021-12-28

  Vienas komentaras apie “Valstybės investicijų valdymo agentūra išpirks VMG grupės obligacijų už 20 mln. eurų”

  1. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   VMG grupės įkūrėjas ir akcininkas, mecenatas – Sigitas Paulauskas. Prisiminkime šio verslininko ankstesnę veiklą, jis 1994–1999 m. UAB „Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija“ steigėjas, valdybos pirmininkas. Įdomus Valstybės valdymo investicijų agentūros (VIVA) pasirinkimas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt