P0

Konsultacijos

Kokios yra populiariausios 2022-ųjų interjero tendencijos?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-12-29


Viena iš pagrindinių 2022-ųjų tendencijų, anot beveik tris dešimtmečius baldus kuriančių „Magrės baldų“ Klaipėdos salono ekspertų – didelis dėmesys daugiafunkciniams baldams, detalėms ir, apskritai, erdvėms.

Interjero dizaineriai teigia, jog praėję metai leido suprasti patogių gyvenamųjų patalpų svarbą. Anot jų, riek mažuose, tiek didesniuose būstuose matysime vis daugiau funkcionalių baldų: lovų su integruotais šviestuvais ir USB jungtimis, stalų transformerių, sofų su miegamaisiais mechanizmais ir daiktadėžėmis, lentynų su ratukais, funkcionalių baldų priedų.

„Vis labiau pabrėžiamas draugiškesnis gamtai gyvenimo būdas. Bene geriausiai naujausias stiliaus tendencijas atspindi organiškas, natūralistinis stilius, minimalizmas, skandinaviškas braižas”, – rašoma pranešime.

Sumanaus baldų dizaino kūrėjai siūlo integruoti sprendimus, kurie leis pagerinti natūralios šviesos sklaidą. Pavyzdžiui, rinktis natūralios tekstūros, šviesesnes medžiagas, o skirtingas zonas atskirti ne sienomis, bet lentynomis, stiklo pertvaromis. Darbo ir poilsio zonas gali subtiliai atskirti ir skirtingų dydžių ar spalvų kilimai.

„Nebijokite žaisti su blizgių paviršių detalėmis, veidrodžių kompozicijomis”, – pataria „Magrės baldų“ salono ekspertai.


  2021-12-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt