P0

Spyglys

Uostininkai per kalėdinį balių užsigėrė vandeniu* (2)

Spyglys
2021-12-29


Gerta 60 butelių stalo vandens (vanduo, išvarytas iš stalo arba taburetės – Spyglio pasamprotavimas). Taip pat panaudota 40 buteliukų įvairių sulčių, 40 butelių „Cola“/„Sprite“ ir 75 puodeliai kavos. Visa tai įvyko Dievui leidus, Tėvynei žinant, „š. m. gruodžio 21 d. 18.30–0.00 val. adresu Kūlių Vartų g. 7, Klaipėda”. Ot ,tai pabaliavojo Uosto direkcija.

Idant būtų visiškai objektyvus, Spyglys pateikia originalų UAB „Kaštonų bulvaras” pasiūlymo uostininkams tekstą: „Visi patiekalai ir gėrimai turi būti patiekiami furšetiniu stiliumi, stikliniuose induose, taurėse su metaliniais valgymo įrankiais. Karšti patiekalai turi būti pateikiami antrame restorano aukšte, o gėrimai bei užkandžiai proporcingai paskirstyti abiejuose – pirmame ir antrame restorano aukštuose. Jeigu yra poreikis, atskiro pristatymo kaina įskaičiuota į bendrą pasiūlymo kainą”.

Ponioms ir ponams buvo pasiūlyta tokie valgiai: „Traškios slyvos ir šoninės iešmelis (vieno kąsnio iešmelis)”, „Traški krevetė su laimu ir skrebučiu (vieno kąsnio iešmelis)“ ir „Tortilijos gabaliukai su smulkinta jautiena”. Desertui pateikta: „Makarunai (avietiniai, pistaciniai, šokoladiniai)”, „Tortas su įmonės logotipu: Traškis, braškė / Filadelfijos sūris, šokoladinis biskvitas”. Pasak pasiūlymo, šis tortas turėjo sverti 10-12 kilogramų.

Visa tai Uosto direkcijai ir valstybei kainavo 5 000 eurų.

Spyglys džiaugiasi, kad kviestiniai buvo taip skaniai vaišinami. Tačiau niekaip nesupranta, kam to vandens tiek plempti prireikė? Gal iš anksto žinota, jog valgiai bus sūrūs? Ir, sprendžiant pagal užsakytos kavos kiekį, tikrai ne visi Uosto direkcijos darbuotojai buvo pakviesti – geriausiu atveju kas trečias. Galėtų direkcija paskelbti visą sąrašą: gal vietoj darbuotojų kokių ministrų buvo?

Spyglys, gink Dieve, neįtarinėja, kad už vandens butelių slapstėsi koks cheminis elementas, tipo, C2H6O arba C2H5OH… Juolab kad ant pastatų Kūlių Vartų g. 7 puikuojasi užrašas „Švyturys Bhouse“ ar kažkas panašaus…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-12-29

  2 komentarai “Uostininkai per kalėdinį balių užsigėrė vandeniu*”

  1. Avatarto AsD (IP: 86.100.89.150)

   nieko blogo rikrai, tik gal šampės nereikėjo vandeniu vadinti. Kažkada kažkas net aprašė, kaip buvo Memelyje prie Smetonos baliavota, kiek šnapsės išgerta…

  2. AvatarAsd (IP: 188.69.211.240)

   Nematau nieko blogo, kad pabiavojo po darbo valandų. Pelningai dirbanti įmonė, viskas ok su jais. Čia už 5k metų gale visiem susėsti yra nieko tokio.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt