P0

Spyglys

Uosto direkcijai – pagyrimas su garstyčiomis*

Spyglys
2021-12-30


Spyglio sudaryta ir vadovaujama kompetentinga komisija vienbalsiai nusprendė, kad geriausiai Memelio krašte apie viešuosius pirkimus visuomenei atsiskaito Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD). Garbės žodis.

Tai ne tik duoda peno Spyglio pasibadymams, bet išties yra geras pavyzdys daugeliui valdiškų įmonių ir kontorų, linkusių slapukauti, sukti uodegą, kad tauta, ginkDie, nesužinotų, kaip jos pinigai ir kiti resursai yra tratijami.

Direkcijai – pagyrimas visuotiniame narių susirinkime ir Spyglio paplekšnojimas per petį: šaunuoliai!

Martyno Vainoriaus nuotr.

Bet… Bet… Lakštingala negali nečiulbėti, o Spyglys – nesibadyti. Pagirdamas KVJUD už tai, kad ir apie kalėdinio baliaus meniu išsamiai tautą informavo ir kad apie tualetinio popieriaus pirkimą viešai paskelbė, jis kai kurių dalykų liko nesupratęs.

Koks velnias liepė Uosto direkcijai tą tualetinį popierių pirkti iš… „Grigeo”? 40 000 metrų dviejų sluoksnių ir 50 000 metrų – trijų sluoksnių (vienoks – ponuliams, kitoks – varguoliams). Bendra suma – apie 4 000 Eur.

O juk visai neseniai visi „Grigeo” keikė už pri… (įsirašykite norimą žodį) Kuršių marias! O dievažijosi, prisiekinėjo visi iš ten jokio š popieriuko nepirksią. Apskritai, geros reputacijos fiziniai ir juridiniais asmenys sakėsi nieko bendro su teršėjais neturintys ir neturėsią.

Ir – še tau… Geriausia,skaisčiausia ir kitokia pristatanti valdiška įmonė jos produkciją įsigeidė…

Galima džiaugtis tik tuo, kad garbingoji KVJUD tą ir kitokį popierių pirko ne tiesiogiai iš „Grigeo”, bet per tarpininką – UAB „Mineraliniai vandenys ir alus”. Ostapo Benderio (toks linksmas sovietinis sukčius) vertas pastarasis pavadinimas… Ir kažkaip su tais gėrimais, direkcijai, ne/sekasi, prisimenant daug išgerto vandens per kalėdinį balių…

Laimingų, taip sakant, uostininkai! Su sveikinimais ir garstyčiomis. Laikinai paliksime jus ramybėje, imsimės kitų. Laikinai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-12-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt