P0

Politikų tribūna

Nauja Universiteto ligoninė: kamuolys – klaipėdiečių rankose (3)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2022-01-01


Prezidentas gruodžio 30 d. pasirašė teisės aktą, remiantis kuriuo Klaipėdai atveriamas kelias turėti savo Universiteto ligoninę – klinikas.

Dabar Klaipėdos miesto vadovams ir politikams iki vasario 28 d. lieka priimti sprendimą integruoti savo ligonines į Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių sveikatos priežiūros įstaigų struktūrą, kurių pagrindu, į dalininkus priėmus ne Vilniaus ar Lietuvos sveikatos mokslų, o būtent Klaipėdos universitetą, Klaipėdos mieste atsirastų nauja Lietuvoje Universiteto ligoninė.

Taigi, kamuolys dabar jau tik klaipėdiečių rankose, kuriems, be jokios abejonės, talkinsiu visame šiame procese, kad istorinė galimybė pavirstų kūnu.

Priminsiu, tiek Klaipėdoje, tiek Vilniuje ir Kaune visuomet buvo teigiama, kad Klaipėdai niekuomet nebus leidžiama turėti Universiteto ligoninės, tad man ši galimybė yra tik dar vienas įrodymas, kad sunkiai dirbant kartais galima padaryti ir tai, kas buvo laikoma neįmanomu, nepriklausomai nuo to, kokios didelės jėgos stengtųsi procesą sutrikdyti pakeliui.


  2022-01-01

  3 komentarai “Nauja Universiteto ligoninė: kamuolys – klaipėdiečių rankose”

  1. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Audrius šaunus ir veiklus jaunas politikas, perspektyvus, jei tiki nepergudraus pats savęs. Džiaugiuosi jo veikla, tačiau kai kas man nepatinka, arba kelia susirūpinimą. Audriau, darei daug, bet darei ir padarei ne vienas, todėl ir čia galėjai vienu žodžiu pasidalinti nuopelnais su kitais bendražygiais. Bendra praktika rodo, kad nuo tokių lyderių, kurie visus nuopelnus linkę prisiskirti tik sau, nusisuka bendražygiai. Būtų gaila, jei taip atsitiktų su Audriumi, nes jis turi daug lyderiui reikalingų savybių. Nuoširdžiai linkiu sėkmės.

   • AvatarErgo (IP: 90.131.45.9)

    Karjeristas jūsų Petrošius. Tegu pasako, kas šito proceso lėlininkai, tampantys virvutes. Ir kas iš to paprastiems klaipėdiečiams?

  2. AvatarKlaipiedietis (IP: 90.131.37.136)

   Audriau,tu šaunuolis.Padarei neįmanoma.Taip ir toliau rūpinkis Klaipėda ,ir vakarų regionu. Su Naujaisiais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt