P0

Miestas

Ragina dalyvauti apklausoje apie Klaipėdos identitetą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-03


Šįmet Klaipėda ne tik minės 770 gimtadienį, bet ir pasipuoš nauju rūbu – miesto vizualiniu identitetu.

Prieš pat šventes startavo platforma www.kuriameklaipeda.lt. Joje bus talpinama aktuali informacija, susijusi su Klaipėdos vizualinio identiteto kūrybiniu procesu.

Jos kūrėjai ragina klaipėdiečius sudalyvauti apklausoje ir pasidalinti nuoroda į ją su savo bendruomenėmis. Taip norima pasieksime didesnę auditoriją ir surinkti daugiau įžvalgų apie tai, kokią Klaipėdą jos gyventojai norėtų matyti ateityje.

Apklausą lietuvių, anglų ir rusų kalbomis rasite čia.

„Tikimės, kad platesnis įvairių socialinių grupių įsitraukimas padės ekspertams geriau pažinti Klaipėdos veidą, kultūrą ir vertybes”, – viliasi organizatoriai.

Jie taip pat kviečia aktyviai registruotis kūrybinėms dirbtuvėms, kurios startuos jau sausio 11 dieną. Siekiant konstruktyvaus dialogo, dirbtuvių dalyvių skaičius bus ribojamas, įtraukiant pasirinktų temų specialistus ir aktyvius bendruomenių narius.


  2022-01-03

  Vienas komentaras apie “Ragina dalyvauti apklausoje apie Klaipėdos identitetą”

  1. AvatarAnonimas (IP: 88.119.156.187)

   murzini dideli uosto sandėliai, miesto gatvėse laukiančios leidimo įvažiuoti į uostą burzgiančios murzinos fūros, po miesto centrą stumdomi traukinių sąstatai ir našlaičių laivelis su pavirtusia undinėle su daug transparantų Taikos prospekte apie miesto proveržį.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt