P0

Sportas

Tarp plaukimo federacijos apdovanojimų nominantų – ir klaipėdietė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-04


Lietuvos plaukimo federacija rengiamuose 2021 metų apdovanojimuose metų jaunimo trenere pretenduoja tapti klaipėdietė Jandra Bogužienė. Ji nominuota už sėkmingai pritaikytą treniruočių metodiką (sistemą) ir aukštus auklėtinių pasiekimus jaunimo amžiaus grupėje.

J. Bogužienės auklėtiniams Jonui Jokšui ir Nojui Skiručiui pernai buvo suteikti šalies plaukimo meistrų vardai. Puikius rezultatus taip pat demonstravo Edvinas Česnakas, Danielis Kvederis ir kiti. Savo bendraamžių rekordus gerino jos treniruojami Mantas Kaušpėdas (du Lietuvos rekordai) ir Herkus Andronatij (taip pat du Lietuvos rekordai).

Šios trenerės lydimi ugdytiniai iš tarptautinių plaukimo varžybų Olštyne, Lenkijoje, sugrįžo net su 18 medalių.

Apdovanojimų komisijai renkant laureatus savo patariamąjį balsą gali atiduoti ir visuomenė. Balsuoti galima federacijos paskyroje facebook.com/LTUswimming iki sausio 8 d.


  2022-01-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt