P0

Spyglys

Paaiškėjo dar vienas kandidatas į Klaipėdos merus* (4)

Spyglys
2022-01-06


Kuo arčiau savivaldos rinkimai, tuo labiau kaista mūsų miestelyje politinė atmosfera pirmiausiai dėl to, kada pagaliau ims atsivertinėti kortos ir paaiškės koziriniai karaliai bei damos. Žinia, pirmieji nepabūgo atsiverti valstiečiai, pareiškę, kad kariaus dviem frontais – į vieną mes žaliąją Ligitą, o kitu bandys rotušę paimti su šešėliniu Arvydu, jau užgrūdintu skaudaus pralaimėjimo.

Viena iš didžiausių intrigų lieka, ką gi rinksis konservatoriai – tiesmukąjį Aidą, kuris jau senokai prisistato visiems kaip būsimas meras, ar akiplėšą Audrių, iš Vilniaus aktyviai diriguojantį Klaipėdos ligonių sujungimo procesui, kurio iki šiol neįkando nė viena Vyriausybė, ir aktyviai bandantį pagaliau nupjauti nepakeičiamojo profesoriaus Kim ir Vinso kėdės koją. Iki šiol intriga buvo ir tai, ar pavyks laisviesiems smėliams kartu su Inga visgi prilaužti pastarojo dešimtmečio rotušės valdytoją atsisakyti savo žodžių, kad jau tikrai spjaus į tą sostą rotušėje, ir dar kartą parodyti, jog nepakeičiamų visgi yra. Galą šiai intrigai trečiadienio vakarą padėjo vienas iš vyriausiųjų laisvųjų smėlių, su baltarusiškų trąšų tranzitu nesugebančio susitvarkyti susisiekimo ministerio patarėjas Mindaugas Tarnauskas.

Ėmė ir pystelėjo savo veidaknygėje įtakingasis patarėjas – vyriausiuoju Klaipėdoje bus pats „Neptūno” kapitonas Martynas Mažeika.

Visgi, atrodo, kad pystelėjęs patarėjas pats išsigando savo drąsos ir postas greitai prapuolė iš eterio. Kur kas greičiau nei jo draugės Ingos naktinių paieškų video. Bet Spyglys juk bjaurus padaras – viską jis spėja pastebėti ir įamžinti.

Toks laisvųjų smėlių pasirinkimas, Spyglio nuomone, patiems jiems tikrai neblogas, nes be dabartinio rotušės savininko, toje pilkoje skyriaus nykumoje nieko geriau nei M. Mažeika tikrai nesurasi. Tik klausimas, ar tai gerai ir dabar smarkiai buksuojančiam „Neptūnui” – visi juk žinome, kuom baigėsi Simui Galdikui, susiruošusiam Seime stogus politiniams oponentams išrašinėti…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-06

  4 komentarai “Paaiškėjo dar vienas kandidatas į Klaipėdos merus*”

  1. AvatarLiūdesėlis (IP: 90.131.34.153)

   Vainorius iš Respublikos išėjo, bet Respublika iš jo ne! Dar vienas prieš Valstybę veikiantis tipas. Tik tiek. Liūdna.

   • AvatarĮtakingasis patarėjas (IP: 90.131.32.38)

    Man patiko, juokinga 😀

  2. AvatarDugnas (IP: 217.138.222.188)

   Bandau įsivaizduoti tokį kratinį tikrame portale. Nei juokinga,nei įdomu, nei šmaikštu. Šulčpoškiniai blėnys.
   :)))))))

   • AvatarŠulcpoškinis (IP: 90.131.44.64)

    O kodėl skaitot tą netikrą portalą? 😉

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt