P0

Spyglys

Jei policija perka skėčius – bus lietaus*

Spyglys
2022-01-09


Tai – nauja Spyglio patarlė. Tokią išvadą jis padarė, sužinojęs, kad Klaipėdos apskrities vyriausiasis komisariatas dar mėnesį prieš šios žiemos liūtis nusipirko skėčių už nei daug nei mažai – 1 200 eurų.

Lietūs tęsis, lis nuolat ir gausiai, matyt, dvejus metus: tiek galioja šio komisariato sutartis su skėčių pardavėja UAB „Rimilė”.

Žinia, tikrasis šaltis yra ne per speigą, o per lietų. Todėl Klaipėdos apskrities angelai sargai dar už 7 109 eurus ir 97 centus prisipirko kavos aparatų.

Šildosi dabar ir šalto lietaus nebijo. Ir mus saugo.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt