P0

Spyglys

Batsiuvys – be batų, naftininkai – be inovacijų* (1)

Spyglys
2022-01-10


Slenkant paskutinėms praėjusių metų valandoms AB „Klaipėdos nafta” pasirašė 1 573 000 Eurų sandorį su UAB „Achema Gas Trade” dėl gamtinių dujų tiekimo iki savo katilinės arba „SGD paskirstymo stoties apskaitos mazgo, esančių Klaipėdos naftos terminale, Burių g. 19, Klaipėda”.

Būta viešo tarptautinio pirkimų konkurso, kuriame laimėtojams prapylė ir tokie šalies flagmanai kaip „Ignitis”. Pirkimo ataskaitos dokumentuose esama ir tokio klausimo: „Ar vykdant pirkimą buvo taikyti inovatyvaus pirkimo kriterijai?” Atsakymas – neigiamas.

Va, to Spyglys ir liko nesupratęs: kodėl „Klaipėdos nafta”, kurios vizija „Didžiausia pasaulyje SGD terminalų operatorė ir konkurencingiausias naftos produktų krovos centras Baltijos regione”, nebuvo inovatyvi? Batsiuvys – be batų, „Klaipėdos nafta” – be inovacijų?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-10

  Vienas komentaras apie “Batsiuvys – be batų, naftininkai – be inovacijų*”

  1. AvatarNekenčiu VP (IP: 95.128.43.164)

   Nors nelabai suprantu kam Klaipėdos nafta perka dujas (nes turi savo terminalus ir terminaliukus), bet šitas tekstas parodo jo autoriaus elementarų temos neišmanymą (google “inovatyvaus pirkimo kriterijai”) arba bandymą tikslingai užsisėsti ant įmonės (visos klaipėdiečių žiniasklaidos požymis siekiant naudos). Ir kaip patogu kai gali prisidengti “humoru”.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt