Savaitgaliais bei per šventes odontologas ir toliau budės Klaipėdos miesto poliklinikoje (6)

Svarbu, Sveikata
Avatar photoArtūras Šulcas
2022-01-11

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija praėjusių metų pabaigoje pratęsė sutartį su VšĮ Klaipėdos miesto poliklinika dėl budinčio odontologo kabineto paslaugų. Įstaigos vadovės Loretos Venckienės teigimu, ši paslauga yra paklausi ne tik tarp miestiečių, bet ir tarp aplinkinių rajonų gyventojų

Tačiau budinčio odontologo kabinetas savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 8 iki 20 val. aptarnauja tik Klaipėdos miesto gyventojus. Per dieną skubios pagalbos kreipiasi 5 -6 asmenys. 

Pasak L. Venckienės, pasitaiko ir gudraujančių piliečių: jie taip bando patekti pas specialistą, aplenkdami įprastinės registracijos tvarkas, negavę „talonų” norimu laiku. Bando patekti ir kitų savivaldybių gyventojai, net iš Šilalės, bet jiems tokios nemokamos paslaugos neteikiamos.

Paklausta, ar kitų kitų savivaldybių gyventojai bėdai ištikus gali gauti tokią paslaugą, ją apmokėdami, poliklinikos vadovė sako: „Jeigu labai didelė bėda, žinoma, galime padėti, tačiau tokių situacijų vengiame”.

Klaipėdiečiai, norintys savaitgaliais ir švenčių dienomis patekti į  budinčio odontologo kabinetą, turi susimokėti tik už procedūroms reikalingas medžiagas.

Šiame kabinete teikiamos paslaugos žmonėms, kenčiantiems nuo susirgimų, galinčių sukelti ūmų dantų bei žandikaulių skausmą, žmonėms, kuriems reikalingos gydymo procedūros skausmui malšinti, pavyzdžiui, dėl pulpos uždegimo, periodonto pūlinių, dantų traumos ir kt. 

Pagal sutartį su savivaldybės administracija Klaipėdos miesto poliklinika budinčio odontologo paslaugas teiks iki 2025 metų. Savivaldybei tai kainuos apie 160 000 eurų.

Žymos: | |

Komentarai (6):

Atsakymai į “Savaitgaliais bei per šventes odontologas ir toliau budės Klaipėdos miesto poliklinikoje”: 6

 1. Danguolė parašė:

  Sveiki, ar dirbate šiandie e sekmadienis? Nebegaliu iškentėt skauda dantis, vaistai nepadeda

 2. Judita Šerpetauskiene parašė:

  Sveiki ar dar dirbate

 3. Rita parašė:

  Sveiki žiauriai skauda dantį…dirbate šiandien

 4. Vilija parašė:

  Labas vakaras norieciau paklausti ar rytoj galieciau , nes nebegliu iskesti skausmo gerou vaistus kas kelia val.

 5. Inga parašė:

  Sveiki,šeštadienį pradėjo skaudėti dantį.Geriu vaistus nuo skasmo – nepadeda,žandas labai oštino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Pradės projektuoti poliklinikos rekonstrukciją

Uostamiesčio savivaldybė skelbia, kad netrukus bus pradėtas rengti Klaipėdos miesto poliklinikos kapitalinio remonto techninis projektas. Miesto savivaldybė jau baigė konkursines ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Sveikata

Miesto sveikatos įstaigoms siekia gauti 7 mln. eurų paramos

Klaipėdos savivaldybė skelbė, jog parengė investicinį planą ir jau pateikė paraišką finansavimui gauti, kad Sveikatos centro veikloje dalyvaujančios miesto gydymo ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Miestas

Biržos tiltą remontuoti nori viena, o projektuoti polikliniką - 5 įmonės

Trečiadienį, pasibaigus pasiūlymų pateikimo terminui dėl antrą kartą paskelbto Biržos tilto per Dangės upę kapitalinio remonto ir tvarkybos darbų konkurso, ...
2024-02-29
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This