P0

Svarbu, Sveikata

Savaitgaliais bei per šventes odontologas ir toliau budės Klaipėdos miesto poliklinikoje (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-01-11


Klaipėdos miesto savivaldybės administracija praėjusių metų pabaigoje pratęsė sutartį su VšĮ Klaipėdos miesto poliklinika dėl budinčio odontologo kabineto paslaugų. Įstaigos vadovės Loretos Venckienės teigimu, ši paslauga yra paklausi ne tik tarp miestiečių, bet ir tarp aplinkinių rajonų gyventojų

Tačiau budinčio odontologo kabinetas savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 8 iki 20 val. aptarnauja tik Klaipėdos miesto gyventojus. Per dieną skubios pagalbos kreipiasi 5 -6 asmenys. 

Pasak L. Venckienės, pasitaiko ir gudraujančių piliečių: jie taip bando patekti pas specialistą, aplenkdami įprastinės registracijos tvarkas, negavę „talonų” norimu laiku. Bando patekti ir kitų savivaldybių gyventojai, net iš Šilalės, bet jiems tokios nemokamos paslaugos neteikiamos.

Paklausta, ar kitų kitų savivaldybių gyventojai bėdai ištikus gali gauti tokią paslaugą, ją apmokėdami, poliklinikos vadovė sako: „Jeigu labai didelė bėda, žinoma, galime padėti, tačiau tokių situacijų vengiame”.

Klaipėdiečiai, norintys savaitgaliais ir švenčių dienomis patekti į  budinčio odontologo kabinetą, turi susimokėti tik už procedūroms reikalingas medžiagas.

Šiame kabinete teikiamos paslaugos žmonėms, kenčiantiems nuo susirgimų, galinčių sukelti ūmų dantų bei žandikaulių skausmą, žmonėms, kuriems reikalingos gydymo procedūros skausmui malšinti, pavyzdžiui, dėl pulpos uždegimo, periodonto pūlinių, dantų traumos ir kt. 

Pagal sutartį su savivaldybės administracija Klaipėdos miesto poliklinika budinčio odontologo paslaugas teiks iki 2025 metų. Savivaldybei tai kainuos apie 160 000 eurų.


  2022-01-11

  Vienas komentaras apie “Savaitgaliais bei per šventes odontologas ir toliau budės Klaipėdos miesto poliklinikoje”

  1. AvatarInga (IP: 84.15.177.13)

   Sveiki,šeštadienį pradėjo skaudėti dantį.Geriu vaistus nuo skasmo – nepadeda,žandas labai oštino.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt