P0

Regionas

Bus tęsiama Gobergiškės darželio rekonstrukcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-12


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad šiemet planuojama baigti Gobergiškės darželio rekonstrukcijos darbus. Su UAB „Autentė“ pasirašyta sutartis dėl darželio modernizacijos.

„Tikimės, kad ši įmonė ilgai nedelsdama baigs ankstesnio rangovo pradėtus bei likusius suplanuotus darbus. Modernizavus pastatą jame įsikurs dvi grupės, kurias galės lankyti 35 vaikai“, – pranešime cituojamas Savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Rangovas darželyje turės atlikti vidaus apdailos bei elektros darbus, įrengti šildymo-vėdinimo sistemas, katilinę, vandentiekio, buitinių bei lietaus nuotekų tinklus, taip pat apsauginę ir gaisrinę signalizaciją, sutvarkyti sklypą, kuriame turės atsirasti takeliai, suoliukai, dviračių stovai, šiukšlinės, vartai, bei turės atlikti kitus darbus. Baldus ir įrangą, reikalingą darželiui, savivaldybė nupirko jau praėjusiais metais.

Sutarties trukmė, neįskaitant technologinės pertraukos, trunkančios iki kovo 15 d., – 7 mėn. Vertė – 482,6 tūkst. eurų.

Naujo konkurso prireikė po to, kai buvo nutraukta sutartis su UAB „Išskirtinio būsto statyba“, pasirašyta 2019 m. liepą. Jos vertė siekė beveik 650 tūkst. eurų.


  2022-01-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt