P0

Spyglys

Elegantiškas socialinių darbuotojų vertinimas*

Spyglys
2022-01-12


Vienas Pilietiškas Pilietis pranešė Spygliui, neva Klaipėdos miesto socialinės paramos centras „metinius darbuotojų vertinimus šiomis dienomis organizuoja „Euterpės” viešbutyje”.

Prašmatnu, sako jis. Tik gal galėjo tie vertinimo ritualai vykti ir šios savivaldybės biudžetinės įstaigos patalpose: ten ir šilta, ir jauku, ir papildomai nekainuoja? Nebent tas centras patalpas iš šio viešbučio labdarai gavo?

Elegantiška, sako Spygys. Tas viešbutis turi prašmatnoką konferencijų salę, galinčią priimti iki 50 asmenybių, pasiūlyti joms „kavos pertraukėlių bei verslo pietų meniu”. 

Tai koks, po šimts pypkių, kvailys norėtų būti vertinamas valdiškos kontoros aplinkoje, jei esama tokių galimybių? Kvailių Klaipėdoje nėra. Ką bekalbėti apie soc. darbuotojus: prašmatnioje aplinkoje ir darbo vertinimas – prašmatnus, elegantiškas. Galbūt ir su dovanų padalijimu bei padėkoms vertinantiems.

Vis dėlto, Spyglys, neradęs valdiškuose popieriuose patikimos informacijos apie čia pateiktus vaizdus, tikisi, kad Socialinės paramos centras bent savo tinklapyje paskelbs, kur būta, kas ir kaip vertinta, burnoj kas turėta ar neturėta.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt