P0

Spyglys

Ir „Klaipėdos energija” per Kalėdas paaukojo „Akropoliams”*

Spyglys
2022-01-12


Ilgai saugojo Klaipėdos energetikai paslaptį, bet pagaliau viešai paskelbė, kad už 28 600 Eurų pirko 286 dovanų korteles į ,,Akropolius”. Nusilenkė ir jie, taip sakant, Mamonai. 

Toli jiems, žinoma iki vandentiekininkų, kurie šioms „šventovėms” paaukoja daugmaž po 70 000 eurų kasmet. Bet… Žinant kaip išaugo šildymo kaštai, nėra ko stebėtis.

Kita vertus, šilumininkai dar nepaskelbė, kur ir už kiek šventė Kalėdas: o gal visus perspjovė? Šį tą Spygys žino, bet laukia oficialių dokumentų.

Apibendrindamas pateiktą vaizdelį, Spyglys kviečia tautą išsiaiškinti, ar tas visuotinis primityvus aukojimas „Akropoliams” yra dovanotojų fantazijos stoka ar kažkas daugiau? 

Gal tiesiog valdiškos įmonės gauna kokios nors ponios ar pono iš aukšto rūmo griežtą nurodymą siųsti savo darbuotojus į didžiausius prekybos centrus? Kita vertus, darbuotojai tokiomis dovanomis nesiskundžia. Kaip ir „Akropoliai”. Visiems viskas gerai, a ne?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt