P0

Sportas

Laisvės gynėjų kelio bėgimo rekordai nepagerinti nuo 2007-ųjų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-12


Trečiadienio vakarą Klaipėdoje 21-ą kartą vyks 2022 metų tradicinis bėgimas Laisvės gynėjų keliu – Sausio 13-ajai paminėti. Išankstiniame internetiniame registre jau užsiregistravo per 250 bėgimo entuziastų, registruotis dar bus galima ir renginio vietoje.

Bėgimo mėgėjai, kaip ir kasmet, sieks įveikti 8 000 m atkarpą – nuo Girulių televizijos bokšto iki Klaipėdos miesto savivaldybės pastato. Trumpesnė trasa – nuo Vasaros estrados.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šįkart nuspręsta bėgti Sausio 13-osios išvakarėse, jau sutemus, siekiant labiau pajusti šio įvykio atmosferą. Prie Klaipėdos savivaldybės degs Laisvės gynėjams skirti atminimo laužai.

Bėgimo startas – 20 val., finišas – ties Savivaldybės pastatu (Liepų g. 11).

Bėgimo organizatoriai prieš renginį pasidalino informacija, kad abu jo rekordai buvo užfiksuoti 2007-aisiais. Tarp vyrų greičiausiai tada bėgo kaunietis Tomas Vanskūnas – 23 min. 46 sek., tarp moterų – klaipėdietė Gytė Norgilienė, trasoje užtrukusi 27 min. 52 sek.

„Pamenu, kad tais metais bėgikams buvo palankus stiprus vėjas, tad ir bėgimo greičiai buvo rekordiniai“, – prisiminė nuolat įvairiuose sporto renginiuose dalyvaujantis ir Klaipėdos sporto istoriją puoselėjantis Algirdas Plungė.

„Atsiminimai iš Sausios 13-ajai skirtų bėgimų – patys šilčiausi. Smagu, kad vyksta tokie renginiai. Jie suburia bėgimo entuziastus. magu, kad ir Klaipėdos valdžia į šį bėgimą visada kreipia didžiulį dėmesį. Pastaraisiais metais jau bėgioju tik dėl savęs, rezultatų nebesiekiu, šiemet bėgime nedalyvausiu, tad jaunesnėms merginoms bus proga pagerinti mano rekordą“, – sakė G. Norgilienė, šį bėgimą yra laimėjusi net 7 kartus – 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013 ir 2014 metais.

INFORMACIJA

Bėgimo dalyviai į starto vietą Giruliuose gali vykti organizatorių – Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos ir Klaipėdos miesto savivaldybės – užsakytu autobusu, kuris nuo 18.30 iki maždaug 19 val. lauks prie Klaipėdos miesto savivaldybės (Liepų g. 11). Dalyvių registracija galima prie autobuso ir starto vietoje, Giruliuose, prie televizijos bokšto.

Mokiniams (iki 15 metų ir jaunesniems), veteranams, kuriems nuotolis per ilgas, siūloma sumažinti atkarpą – bėgti nuo Vasaros koncertų estrados iki Savivaldybės pastato. Šios atkarpos ilgis – 3 000 m. Jų starto laikas – apie 20.15 val. (prabėgus pagrindinei bėgikų grupei).

Išankstinė dalyvių registracija vyksta interneto svetainėje timingapp.lt/. Registracija nemokama.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Visiems užsiregistravusiems dalyviams bus išduodami starto numeriai.

Papildoma registracija vietoje ir internetu užsiregistravusiųjų dalyvių numerių išdavimas vyks renginio dieną nuo 18.30 iki 19 val. prie Savivaldybės laukiančiame autobuse ir nuo 19.30 iki 19.55 val. autobusui atvykus prie Girulių televizijos bokšto.

3 km distancijos bėgikų papildoma registracija ir numerių išdavimas vyks starto vietoje, Vasaros estradoje, nuo 19.15 iki 20.10 val.

Finišo vietoje, prie Savivaldybės pastato, bėgimo dalyvių lauks karšta arbata ir vyks apdovanojimų ceremonija.


  2022-01-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt