Merija byra akyse* (4)

Spyglys
Spyglys
2022-01-13

Sunerimę miestelėnai Spygliui vėlų ketvirtadienio vakarą pranešė, kad su mūsų miestelio rotuše jau visai negerai – ji ėmė byrėti tiesiogine to žodžio prasme.

Vieni pikti liežuviai iškart pradėjo plakti – koks miesto šeimininkas, toks ir jo rūmas. O anas juk jau nebegali pasislėpti, kad neva yra tik įnamis – Turto bankas buvusią laikiną Prūsijos karališkosios šeimos rezidenciją miestui perdavė lygiai prieš metus.

Dar vieni ėmė aiškinti, kad dėl griūties kalta didžiulė šiuose rūmuose dabar tvyranti įtampa, kilusi dėl aršių diskusijų sprendžiant įtakingųjų baltųjų chalatų likimą.

Kad ir kokios priežastys būtų nulėmusios šį, laimei, aukų nepareikalavusį incidentą, Spyglys turi konstatuoti, kad dabartinis rotušės vaizdas netgi ėmė labiau derėti su Atgimimo aikšte, jau 30 metų laukiančia savo atgimimo.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Merija byra akyse*”: 4

 1. Alda parašė:

  Meras savo darbo vietos nepasigerino. Gėda klausytis klaioėdiečių, kaip jie nenusiraukia nieko, nei apie miesto tvarkymą, nei kas ką lopo, restauruoja…iį kokių lėšų, kokiom procedūrom.
  Diskusijos baigtos. Ateis laikas. Bus sutvarkyta.

 2. Vytas parašė:

  Tegu meras ne džiazui pinigus skiria o miesto pastatams

 3. Spyglio draugė parašė:

  Na, o jeigu dar prisiminsim, koks kvapas tvyro šio pastato pirmame aukšte (tikrai ne konvalijų), apokaliptinės prognozės taps dar realistiškesnės…

 4. Anonimas parašė:

  Super! Labai taikli apžvalga! ;D Gėda merui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Pastatė Ligitą į vietą*

Trečiadienį Seimo sveikatos apsaugos komitete svarstant Klaipėdos universiteto ligoninės medikų skundą dėl nevienodų atlyginimų, klaipėdietė Seimo narė Ligita Girskienė labai ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Pagaliau meras turi „Volvo“ su „Blond“ sėdynėmis!*

Traukitės iš kelio: Klaipėdos savivaldybės mero Arvydo Vaitkaus sieloje šventė – į garažą įriedėjo ilgai lauktas reprezentacinis automobilis „Volvo“ su „Blond“ ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Sporto bazių valdymo centras dirbs kazino principais*

Naujai paskirta Klaipėdos sporto bazių valdymo centro direktorė Inga Česnakienė, kaip praneša mero sekretoriatas, sako „sieksianti užtikrinti sklandų ir efektyvų ...
2024-07-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This