P0

Spyglys

Merija byra akyse* (4)

Spyglys
2022-01-13


Sunerimę miestelėnai Spygliui vėlų ketvirtadienio vakarą pranešė, kad su mūsų miestelio rotuše jau visai negerai – ji ėmė byrėti tiesiogine to žodžio prasme.

Vieni pikti liežuviai iškart pradėjo plakti – koks miesto šeimininkas, toks ir jo rūmas. O anas juk jau nebegali pasislėpti, kad neva yra tik įnamis – Turto bankas buvusią laikiną Prūsijos karališkosios šeimos rezidenciją miestui perdavė lygiai prieš metus.

Dar vieni ėmė aiškinti, kad dėl griūties kalta didžiulė šiuose rūmuose dabar tvyranti įtampa, kilusi dėl aršių diskusijų sprendžiant įtakingųjų baltųjų chalatų likimą.

Kad ir kokios priežastys būtų nulėmusios šį, laimei, aukų nepareikalavusį incidentą, Spyglys turi konstatuoti, kad dabartinis rotušės vaizdas netgi ėmė labiau derėti su Atgimimo aikšte, jau 30 metų laukiančia savo atgimimo.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-13

  4 komentarai “Merija byra akyse*”

  1. AvatarAlda (IP: 78.61.174.56)

   Meras savo darbo vietos nepasigerino. Gėda klausytis klaioėdiečių, kaip jie nenusiraukia nieko, nei apie miesto tvarkymą, nei kas ką lopo, restauruoja…iį kokių lėšų, kokiom procedūrom.
   Diskusijos baigtos. Ateis laikas. Bus sutvarkyta.

  2. AvatarVytas (IP: 84.15.190.54)

   Tegu meras ne džiazui pinigus skiria o miesto pastatams

  3. AvatarSpyglio draugė (IP: 188.69.193.53)

   Na, o jeigu dar prisiminsim, koks kvapas tvyro šio pastato pirmame aukšte (tikrai ne konvalijų), apokaliptinės prognozės taps dar realistiškesnės…

  4. AvatarAnonimas (IP: 85.194.243.243)

   Super! Labai taikli apžvalga! ;D Gėda merui.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt