P0

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikų prekeiviai stos prieš teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-13


Klaipėdos apskrities pareigūnai baigė dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo.

2021 m. birželio mėn. uostamiesčio teisėsaugininkai Klaipėdoje, Birutės g., sulaikė 42 m. Klaipėdos rajono gyventoją. Vienoje iš akcinių bendrovių dirbančio, anksčiau už turto sunaikinimą ar sugadinimą, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą arba realizavimą teisto vyriškio apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – kokaino.

Tęsdami tyrimo veiksmus pareigūnai kitą dieną Klaipėdoje, Naujojo Uosto g., sulaikė narkotines medžiagas, įtariama, platinusį vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbantį anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą teistą 45 m. klaipėdietį.

Kartu su pastaruoju sulaikytas ir anksčiau neteistas, akcinėje bendrovėje dirbantis 40 m. Klaipėdos miesto gyventojas, pas kurį asmens kratos metu policijos pareigūnai rado kokaino.

Kratų 45 m. vyriškio automobilyje, gyvenamojoje vietoje bei garaže metu rasta kokaino, ekstazio ir klonazepamo tablečių bei elektroninės svarstyklės
su kokaino pėdsakais.

Minėtas 45 m. klaipėdietis įtariamas narkotinių medžiagų platinimu, kiti du asmenys – kvaišalų įgijimu ir laikymu. Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Dviem įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. 45 m. įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams, kuri vėliau pakeista į rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir dokumentų paėmimą.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į 45 m. įtariamajam priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 2500 eurų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.


  2022-01-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt