P0

Spyglys

,,Nebeliko giliavandenio uosto…”* (1)

Spyglys
2022-01-13


Toks sakinukas trečiadienį nusprūdo nuo Gintaro Neniškio, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus, lūpų per Finansų ir ekonomikos komiteto posėdį. „Nežinau, deja, ar ne deja”, – pridūrė jis.

Spyglys neabejoja, kad gerbiamas direktorius žino, jog Klaipėdos valstybinis jūrų uostas buvo ir liks giliavandeniu. Jis tikriausiai turėjo omenyje išorinio uosto projektą Melnragėje, kurį taip ilgai ir įnirtingai propagavo vienas buvęs uosto direkcijos direktorius, kurį Skvernelio susisiekimo ministras be jokio pardon pašalino iš pareigų.

Tačiau Spyglį nustebino kita: kodėl tas buvęs uosto vadovas, nors aktyviai dalyvavo komiteto posėdyje, pratylėjo nuskambėjus tam sakinukui? Nors šiaip jau niekad nepraleidžia progos pakalbėti. Negi nuleido rankas ir nebenori, kad toks didingas projektas būtų įgyvendintas? Kodėl nešoko ginti? Juk tai jo ilgai ir smagiai gimdytas kūdikėlis… Negi liks neišnešiotas ir nė menkiausiu žodeliu neužtartas?

O juk dėl to „giliavandenio uosto” projekto supriešinta uosto ir miesto bendruomenės… Jos turi teisę žinoti, ką šiandien to projekto apologetas dūmoja.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-13

  Vienas komentaras apie “,,Nebeliko giliavandenio uosto…”*”

  1. AvatarGintarasR (IP: 78.57.233.217)

   Apologetas bus kuklus ir už žuvį tylesnis bet kuriuo klausimu, galinčiu rinkimuose nugnybti vieną-kitą balselį. Ir vadinkime tai ne išskaičiavimu, politkarjerizmu, klasta, skūros išvertimu, ar kaip nors dar negražiai, o politine branda. Juk nenorim, kad į mero rinkimus kandidatais subėgtų visokie nebrendylos ir atminkim, kad už vieną priluptą 7 papuvusius duoda. O kad rinkiminė kampanija ne tik pradėta, bet ir įlinguota – matysim tada, kai ponas Vaitkus ims filmuotis ir laikraščiuose apsirašinėti rodydamas kaip jautriai, empatiškai ir su rūpesčiu jis bendrauja su Naujojo Turgaus prekybininkais, ypač žuvies skyriuje su “paprastais žmonėmis”, atėjusiais silkės, aptardamas miesto negeroves. Kol reportažų iš žuvies skyriaus nėra – suprantam, kad mieste viskas gerai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt