P0

Spyglys

Į tolimąsias šalis valstybės naftininkai skraidys beveik kasdien*

Spyglys
2022-01-14


AB „Klaipėdos” nafta” šiuo metu perka kelionių į užsienius paslaugas už daugiau nei 200 000 eurų. Jei rangovas pasitaikys geras, galės pateikti paslaugų dar už 100 000 eurų. Keliaujama bus beveik kasdien.

Per vienerius  metus planuojama pirkti nuo 200 iki 300 kelionių. Planuojamos dažniausios kelionių kryptys – Talinas (Estija), Varšuva (Lenkija), Praha (Čekija), Kijevas (Ukraina), Maskva (Rusija), Londonas (Jungtinė Karalystė), Briuselis (Belgija), Kopenhaga (Danija), Helsinkis (Suomija), Oslas (Norvegija), Stokholmas (Švedija), Rio de Žaneiras (Brazilija), Atėnai (Graikija), Tokijas (Japonija), Milanas (Italija), Ho Chi Min (Vietnamas), Adelaidė (Australija).

Spyglys pasipiktinęs, nes būsimas paslaugų teikėjas turi siūlyti ekonomiškiausius kelionės maršrutus ekonomine klase. Argi mūsų šaunieji naftininkai nenusipelnė gyventi geriau? Kita vertus, kas ten patikrins, kurio sėdynė ant kokio krėslo lėktuve nutūpė…

Nereiks naftininkams rūpintis ir vizomis: jiems pageidaujant, „paslaugų teikėjas rūpinasi visais reikiamais dokumentais, susijusiais su vizų ar kitų kelionei reikalingų dokumentų įforminimo bei išdavimo organizavimu, t. y. atvyksta pasiimti pasų, nuotraukų ir pan.”

Žodžiu, viskuo bus pasirūpinta: „transporto nuomos ir organizavimas nuo oro uosto ar stoties iki viešbučio paslaugos”, „apgyvendinimo organizavimas (viešbučio parinkimas, rezervavimas ir apgyvendinimo jame bei papildomų viešbučio teikiamų paslaugų organizavimas)”.

Spygliui tik rūpi, kas yra tos papildomos viešbučio paslaugos ir dokumentuose vartojama sąvoka „kitos paslaugos”? Bet jis mano, kad ir jos bus kokybiškos, nes AB „Klaipėdos nafta” viešojo pirkimo sąlygoje numatyta, kad bus vertinama ne tik pasiūlyta paslaugos kaina, bet ir kokybė. Kokybės kriterijus lyginamasis svoris – 40 procentų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt