Spyglys

Pasigendame džiazinio solidarumo* (1)

Spyglys
2022-01-14


Užsienio naujienos. Kazachstane džiazo festivalio direktorių pagavo, prilupo, privertė per teliką apsiskelbti tarptautiniu teroristu.

Spyglys suglumęs, kad kolegos reikalais niekaip viešai nepasisako mūsų džiazo festivalio direktorė. Tyli net politikė Nina Puteikienė, kuri išgirdusi žodį „džiazas“, visada garantuotai paleidžia kakarinę.

Gal tos moterys nežino naujienos? Tai dabar tegu sužino ir pasmerkia. O tai ana blogoji praktika gaudyti džiazo direktorius ir juos per televizorių prikultus rodyti gali plisti, laiku jos nesustabdžius.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-14

  Vienas komentaras apie “Pasigendame džiazinio solidarumo*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 82.135.197.105)

   Vaikštot ant baudžiako ribos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt