P0

Spyglys

Kaip dabar sužinoti, prie kurio medžio jo gynėjui prisirišti?* (1)

Spyglys
2022-01-15


Klaipėdos miesto savivaldybė penktadienį paskelbė, kad žodžiu susitarė su UAB „Projektų pasaulis” dėl dviejų medžių persodinimo paslaugos už 2 601 eurą ir 50 centų. 

Spyglys sako: bravo! Už kovą su biurokratizmu: pirmą kartą pastebėta, kad valdiška įstaiga su kuo nors dėl ko nors susitartų be popierių šūsnies.

Ir nėr čia ko mums žinoti, iš kur į kur kokį medį persodins. Žinom tik, kad tas „Projektų pasaulis” yra iš Aukštaitijos sostinės ir savo darbuotojams, pasak portalo „rekvizitai.vz.lt”, moka vidutinę mėnesinę 684,32 eurų algą.

Tačiau Spyglys kartu ir nerimauja dėl taip apribojamų kai kurių medžių gynėjų teisių: kaip dabar jiems sužinoti, prie kurio medžio reikia prisirišti? Atimta tokia unikali galimybė ir „etatiniams” gatvių protestuotojams,  ir kai kuriems vietos politikieriams pademonstruoti, kokie jie „žali”.

Spyglys jau įsivaizduoja, kaip rypauja tokį šansą praradę piliečiai. Kad ir tas pats buvęs uosto direktorius, kažkada nematęs nieko blogo, kad dėl uosto plėtros gali būti iškirsta keli šimtai hektarų miško, o dabar save vaizduojąs didžiausiu gamtos bičiuliu, medžių, krūmų ir visokių piktžolių dvasia.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-15

  Vienas komentaras apie “Kaip dabar sužinoti, prie kurio medžio jo gynėjui prisirišti?*”

  1. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   o ką, Spyglį, pikta, kad žmonės keičiasi. Klimato kaita, reikalauja peržiūrėti savo vertybes. Medis, deja, kol kas vienintelis kovos ginklas su atšilimu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt