P0

Sportas

„Kuršiai“ pradėjo kovas paplūdimio regbio TOP lygoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-17


Šeštadienį, sausio 15-ąją, Vilniuje įvyko pirmasis paplūdimio regbio TOP lygos turas, kuriame susigrūmė šešios stipriausios komandos iš Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių.

Klaipėdos regbio klubas „Kuršiai“ pirmąją kovą pradėjo itin galingai. Rezultatu 5:2 pajūrio komanda nugalėjo savo varžovus iš Vilniaus – „Geležinio Vilko“ komandą. Deja, kitos trys kovos nebuvo tokios sėkmingos. „Baltrex-Šiauliai“ klaipėdiečius įveikė rezultatu 2:1, o pusfinalyje klaipėdiečiai irgi minimaliu skirtumu (3:4) turėjo pripažinti kitos Šiaulių ekipos „Vairas-Kalvis-Jupoja“ pranašumą.

Kovoje dėl trečiosios vietos „Kuršiams” vėl teko susitikti su „Baltrex-Šiauliai“. Ir šį kartą priešininkai buvo stipresni – 7:4.

Komandos treneris Svajūnas Mikalčius teigė, jog paplūdimio TOP lygoje žaidžia tik stiprios komandos, todėl kiekvienas žaidimas buvo atkaklus ir reikalavo nemažai pastangų.

„Džiugu, kad turnyrą pradėjome pergale, o antrąsias pralaimėjome minimaliu skirtumu Lietuvos čempionams. Komanda viso turnyro metu puikiai gynėsi, esame viena geriausiai besiginančių komandų TOP lygoje, tik atakuojant trūksta kūrybiškumo ir patirties“, – teigė jis.

Treneris taip pat džiaugėsi jaunaisiais komandos žaidėjais – Martynu bei Karoliu Naktiniais, Juliumi Daugmaudžiu, Jonu Vitkauskiu bei Saimonu Mikloviu – jų žaidimas pasirodė itin brandus ir maloniai nustebino S. Mikalčių.

Komandos treneris kartu su vadovu šiame turnyre išsikėlė tikslą galutinėje turnyrinėje lentelėje užimti prizinę vietą. Dar vyks du šios lygos turai – vasario 5 bei 19 dienomis.

Geriausiuoju komandos žaidėju buvo išrinktas Martynas Naktinis. Paklaustas, kaip jaučiasi gavęs apdovanojimą bei kaip vertina komandos darbą, jis teigė, jog buvo patenkintas komandos kovingumu, nors kartais pritrūkdavo patirties apylygėse kovose, kai varžybų rezultatas būdavo taškas į tašką.

„Šį kartą įgavome gerą patirtį, ruošiamės ir toliau, kad užimtume kuo aukštesnę vietą kitame etape“, – kalbėjo M. Naktinis.

Pagrindiniu komandos partneriu šiam turnyrui tapo „InBank mokilizingas”. Rėmėjų garbei „Kuršių“ komanda TOP lygos turams pakeitė pavadinimą į „Kuršiai – InBank beach rugby team“.


  2022-01-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt