P0

Spyglys

Spygys reikalauja pašildyti vandenį Simono Dacho progimnazijos baseine* (1)

Spyglys
2022-01-17


Simono Dacho progimnazija nuoširdžiai dėkoja gatvės remontininkams, tyčia ar netyčia įsirengusiems jiems nedidelį baseiną. „Neturime stadiono, tai bent baseine pasiturkšime”, – džiaugiasi raudonskruosčiai pradinukai, pedagogės ir mokinių tėveliai.

Spyglys savo ruožtu taip dėkoja kelininkams, sparčiai prieš Naujuosius metus įrengusiems nedidelį pravažiavimo kelią pietinėje didžiausios Klaipėdos progimnazijos pastatų pusėje ir taip sujungusiems Jūros ir Bokštų gatves. Visiems suinteresuotiems asmenims tikrai paprasčiau paliko atvažiuoti, apvažiuoti, išvažiuoti ar savo mašiniuką pasistatyti.

Todėl Spyglys maloniai kviečia kelininkus nesigėdyti ir parodyti savo nosis dėkingiems žmonėms. Nes po Naujųjų taip ir nepasirodė… O ir miesto valdžiai reikėtų parodyti nuveiktą darbą, idant ši dosniai finansiškai atlygintų savo rangovams už tokį nesavanaudiškumą.

Ir dar prašymėlis toks: ar negalima būtų vandens tame baseine pašildyti? Laikai nūnai niūrūs, šalta, visuomenė susipriešinusi, tai šiltam vandeny pasiburbuliavus visiems smagiau pasidarytų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-17

  Vienas komentaras apie “Spygys reikalauja pašildyti vandenį Simono Dacho progimnazijos baseine*”

  1. AvatarAdata (IP: 89.39.107.190)

   Išmesti pinigai visiškai nereikalingam, nesaugiam ir nevykusiam pravažiavimui tiesiai po klasių langais. Tereikėjo nutiesti šaligatvį patogiam praėjimui.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt