P0

Verslas

Europos jūrinio paveldo organizacijos įvaizdį kurs klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-18


Klaipėdoje įsikūrusi reklamos agentūra STAND UP pradėjo bendradarbiavimą su Europos jūrinio paveldo organizacija (European Maritime Heritage, EMH). Jis patikėjo šiai agentūrai savo vizualinio identiteto atnaujinimo darbus.

STAND UP reklamos agentūros kūrybos vadovė Inesa Budginė teigia, kad bendradarbiavimas su tarptautine organizacija užsimezgė ne tik dėl noro pasirūpinti nauju vizualiniu identitetu, bet ir dėl reikšmės mūsų uostamiesčiui. Prieš kelis metus Klaipėdos miesto simboliu laikomam burlaiviui „Meridianas“ buvo suteiktas EMH narystę žymintis ženklas.

„Žinoma, tai ne tik įvertinimas, bet ir didelė atsakomybė. Mūsų darbo rezultatus matys visa Europa, tačiau kūrybiniai iššūkiai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, o ši sritis viena artimiausių – juk gyvename prie jūros, todėl nepasisekti tiesiog negali“, – pranešime cituojama I. Budginė.

Europos jūrinio paveldo organizacija yra 1995 metų Roterdame įkurta nevyriausybinė organizacija, vienijanti tradicinių, istorinių laivų savininkus, jūrų muziejus bei kitas institucijas visoje Europoje, siekiant puoselėti bei išsaugoti jūrinį paveldą.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt