P0

Regionas

Klaipėdos rajone atnaujinami vandens gręžiniai

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-01-18


AB „Klaipėdos vanduo” praėjusių metų pabaigoje pasirašė 50 820 eurų vertės sutartį dėl Klaipėdos rajono gręžinių likvidavimo (užkimšimo) paslaugos. 

Dvejų metų sutartis apima ne tik gręžinių užkimšimą, bet ir požeminių bei antžeminių siurblinių kamerų, jų kaupų likvidavimą, gelžbetoninių konstrukcijų utilizavimą, pažeistos žemės rekultivavimą, reikiamos dokumentacijos parengimą, suderinimą, reikalingų leidimų gavimą, kadastro bylų atnaujinimą ir kita.

Rengiamasi naikinti gręžinius, įrengtus 1990 ir ankstesniais metais.

Paslaugas iš  UAB „Artezija”, laimėjusios mažos vertės pirkimą, vykdytą skelbiamos apklausos būdu, numatoma pirkti pagal poreikį.

„Jie, kaip ir žmonės, turi savo gyvenimo terminą, – paklaustas, kodėl reikia naikinti gręžinius atsakė AB „Klaipėdos vanduo” generalinis direktorius Benitas Jonikas. – Todėl po tam tikro laiko tenka juos visiškai užaklinti ir gręžti naujus. Pasitaiko, kad tai reikia daryti ir atsiradus problemoms dėl vandens kokybės”. 

B. Jonikas paminėjo, kad Klaipėdos rajone būta tokių problemų dėl vandeny aptinkamo boro. 

Klaipėdos rajone tiesiant vis naujus tinklus centralizuotai tiekti geriamąjį vandenį į gyventojų būstus, lieka anksčiau naudoti gręžiniai prie individualių namų. Koks jų likimas, bendrovės vadovas negalėjo atsakyti. Pasak jo, tai – savivaldybės kompetencija.


  2022-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt