P0

Kriminalai ir nelaimės

Vėl atkuto internetiniai sukčiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-18


Per vieną dieną į Klaipėdos policiją kreipėsi nuo internetinių sukčių nukentėję trys asmenys, o dar viena moteris dėl to paties pasiskundė Kretingos pareigūnams.

Pirmadienį 49 metų vyras nurodė, jog dar sausio 9 d. iš savo banko sąskaitos pervedė 3000 eurų už parduodamo buto rezervaciją. Po to susisiekti su pardavėju prisistačiusiu asmeniu jam nebepavyksta.

Tokiu pačiu būdu nukentėjo ir 60 -metė moteris, kuri, ketindama pirkti butą pagal internete rastą skelbimą, sausio 16 d. pervedė tariamam pardavėjui irgi 3000 eurų avansą.

Tuo metu 40-metė kretingiškė už esą perkamo buto avansą sausio 11 d. sukčiui pervedė 2000 eurų ir po to pardavėjas išgaravo kaip dūmas.

Kiek kitokiu būdu nuo sukčių nukentėjo 26 metų mergina.

Ji uostamiesčio pareigūnams pranešė, kad sausio 14 d. su ja susisiekė asmuo, ketinęs pirkti jos parduodamą mobiliojo ryšio telefoną „Iphone“. Telefoną ji perdavė jo pasiimti atvažiavusiam asmeniui, tačiau pinigų už jį negavo. Mergina patirtą žalą įvertino 1000 eurų.

Visais minėtais atvejais policija pradėjo tyrimus dėl sukčiavimo.


  2022-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt