P0

Miestas

Asmens duomenims apsaugoti savivaldybė samdys pareigūnus

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-01-20


Klaipėdos miesto savivaldybė paskelbė konkursą duomenų apsaugos pareigūno paslaugoms centralizuotai teikti savivaldybės biudžetinėms įstaigoms.

Savivaldybė turi 44 ikimokyklinio ugdymo, 36 – bendrojo ugdymo, 9 neformaliojo vaikų ugdymo, 5 sporto biudžetines įstaigas.

Numatomos samdomo duomenų apsaugos pareigūno užduotys yra „padėti užtikrinti bei kontroliuoti procesų, susijusių su įstaigų tvarkomais asmens duomenimis, atitiktį Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui ir kitų, asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančių teisės aktų, reikalavimams bei teikti rekomendacijas, susijusias su jų tobulinimu”.

Be to, šis pareigūnas privalės atlikti įstaigų dokumentų, susijusių su asmens duomenų apsauga, auditą, inicijuoti visų įstaigų veiklos įrašų peržiūrą ir atnaujinimą. Jie taip pat turės užtikrinti, kad duomenų subjektai būtų tinkamai informuoti apie jų tvarkomus asmens duomenis.

Nuolat stebėdamas, ar įstaigų interneto svetainėse yra pateikta aktuali bei pagal teisės aktus privaloma pateikti informacija apie tvarkomus asmens duomenis, pareigūnas informuos apie poreikį šią informaciją atnaujinti, viešinti reikiamus dokumentus.  

Jis turės informuoti ir įstaigų darbuotojus apie jų pareigas bei juos konsultuoti dėl konkrečių pareigų vykdymo, rengti mokymus. 

Viešajame konkurse dalyvaujančių potencialių paslaugos tiekėjų pasiūlymų kainos negali viršyti 153 000 Eur su PVM. Sutartis bus pasirašyta 36 mėnesiams.


  2022-01-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt