P0

Politika, Svarbu

Klaipėdos taryboje atsirado demokratai (10)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-01-20


Ketvirtadienio rytą Klaipėdos miesto tarybos posėdžio metu meras Vytautas Grubliauskas perskaitė frakcijos „Už Klaipėdos ateitį” pareiškimą, kai ji keičia pavadinimą į „Demokratų frakcija „Vardan Klaipėdos“.

„Demokratų frakcijos „Vardan Klaipėdos“ personalinė sudėtis, frakcijos pirmininkas ir jo pavaduotojas, frakcijos veiklos tikslai bei vertybės nekinta, frakcija toliau dirbs miesto tarybos valdančiojoje daugumoje, įgyvendindama patvirtintą Koalicinę programą, pagrindinį dėmesį skirdama mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimui įgyvendinant miestui naudingus, orientuotus į miesto, regiono bei šalies ateities poreikius bei pažangą projektus, teikdama prioritetą socialiniam dialogui bei visuomenės įtraukčiai”, – rašoma frakcijos pirmininkės Elidos Mantulovos pasirašytame pareiškime.

Jį dar pasirašė ir kiti du frakcijos nariai – Artūras Razbadauskas ir Vytis Radvila.

A. Razbadauskas, E. Mantulova ir V. Radvila. Martyno Vainoraus nuotr.

Šie politikai į miesto Tarybą buvo išrinkti kaip visuomeninio komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ nariai.

2020-ųjų liepą jie kartu su Judita Simonavičiūtė ir Vaida Raugele buvo įkūrę frakciją „Už ateities Klaipėdą“. Pernai vasarį E. Mantulova, A. Razbadauskas ir V. Radvila įsteigė frakciją „Už Klaipėdos ateitį“.

Ekspremjero Sauliaus Skvernelio su bendražygiais steigiamos Demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ steigiamasis suvažiavimas sausio 29 d.  vyks Palangoje.


  2022-01-20

  10 komentarai “Klaipėdos taryboje atsirado demokratai”

  1. AvatarGalimai (IP: 86.100.89.111)

   Ta pati mergelė, tik kita suknelė, o reikalas pprastas. TAPTI SKVERNELIO ĮSŪNIAIS IR ĮDUKROMIS svajojs nemaža grupė klaipėdos politikų ir “ale politikų”.Šie tarybos nariai , įstegę frakiją, įgauna pranašumą. Kas prmesnis, tas arčiau psrtijos sosto. Tai nekvalas pagudravimas. Nieko nenutiko, jk jie nepasitraukė į opoziciją, dirbs mero komandoje, tai šachmatai, nesudėtingi, bet žvilgsnis į rytojų. Galimai kažkas kažką kažkam pažadėjo, o perlipti nuo vienos “raskladuškės” ant itos nėra nuodėmė, jei yra noro.

  2. AvatarBuvo visko (IP: 86.100.121.12)

   bus dar visko, artėjant rinkimams, kaip žiurkiukščiai lakstys tai pas vienus tai pas kitus. Politinis kurviz -mas visada buvo ir bus

  3. AvatarAAA (IP: 89.38.69.242)

   Už šviesų rytojų? Tragikomedija

  4. AvatarRinkėjas (IP: 188.69.195.135)

   Ašara Dievo aky, Klaipėda, ko tu verki 🙂 Ale kiek ruošiasi rinkimams, tai už Klaipėdą, tai už ateitį, tai vardan tos Klaipėdos 🙂 Keičia kailiukus, bet ta pati panelė tik kita suknelė… už tokius tikrai nebalsuosiu

  5. Avatarjuokdariai (IP: 83.171.17.102)
  6. AvatarLiko tik pasijuokti (IP: 90.138.117.148)

   ir palinkėti politinio patvorio . Politiniai perbėgėliai man yra be pagarbos . Razbadauskas – TT , komitetas , dabar ” vardan ..” ? Visi iš ” universiteto ” ?

  7. Avatarįdomūs manevrai (IP: 193.219.187.105)

   Ar neužpyks konservatoriai? Užpykę gali boikotuoti universiteto ligoninės steigimą Klaipėdoje.

  8. AvatarJūratė (IP: 84.15.177.115)

   Maniau, kad Skvernelio rėmėjų neatsiras, nes šis neaiškių finansinių grupių atstovas labai norėjo statyti išorinį uostą Melnragėje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt