P0

Sportas

Kviečia į nuotolinį susitikimą su Laisvydu Kanciumi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-20


Sausio 20 dieną, ketvirtadienį, 18 val. Klaipėdos sportininkų namuose (Daukanto g. 24) svečiuosis prieš kelias dienas iš Dakaro ralio grįžęs ir čia Lietuvai istorinę pergalę pirmajame etape pasiekęs klaipėdietis Laisvydas Kancius.

Jis papasakos apie Dakaro ralyje patirtus įspūdžius, apie technikos gedimą ir bandys atsakyti į klaipėdiečiams ir visiems Dakaro ralio lenktynių gerbėjams rūpimus klausimus.

L. Kancius per savo sportinę karjerą Dakaro ralyje dalyvavo jau antrą kartą – 2021 metais galutinėje keturračių įskaitoje iškovojo septintąją vietą, o 2022 metais sugebėjo laimėti pirmąjį etapą, po dviejų lenktynių etapų dar buvo lyderis ir tik trečiajame etape po technikos gedimo buvo priverstas baigti lenktynes.

To priežastis – trečiajame etape lūžusi priekinės pakabos dalis.

Nepaisant visko, 2022 metų Dakaro ralis klaipėdiečiui suteikė ir teigiamų emocijų – L. Kancius tapo pirmuoju lietuviu, kuriam pavyko laimėti Dakaro ralio etapą keturračių įskaitoje.

Džiugu ir tai, kad Dakaro ralyje buvo iškelta ne tik Lietuvos, bet ir Klaipėdos vėliava. Tokiu gestu L. Kancius norėjo pademonstruoti, kad atstovauja būtent šiam miestui.

Apskritai Dakaro ralio istorijoje, įskaitant ir automobilių klasę, tai buvo vos antras lietuvių laimėtas etapas Dakaro ralio istorijoje. 2020 metais pirmąjį etapą automobilių klasėje laimėjo Vaidotas Žala.

Organizatoriai kviečia šio įvykio komentaruose ir diskusijoje rašyti savo klausimus, kuriuos mes pokalbio metu bus užduoti L. Kanciui.

Dėl su COVID-19 susijusių grėsmių, diskusija-pokalbis Sportininkų namuose vyks be žiūrovų, tačiau nuo 18 val. bus tiesiogiai transliuojamas Klaipėdos LAM-renginiai Facebook paskyroje.

Renginio organizatorius – Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.


  2022-01-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt