P0

Miestas

Naudojimui atidarytos dar devynios pusiau požeminės atliekų konteinerių aikštelės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-20


Klaipėdos savivaldybės administracija skelbia, kad mieste jau galima naudoti 52 naujomis požeminėmis atliekų konteinerių aikštelėmis.

Paskutinį kartą iš statytojo perimtos devynios: Baltijos pr. 20, Kuosų g. 16, Liubeko g. 1, Nidos g. 56, Taikos pr. 38, 107, Varpų g. 9, Vėtros g. automobilių stovėjimo aikštelė (prie šiaurinio molo) ir Žolynų g. 1.

Kad naujieji konteineriai būtų sklandžiai aptarnaujami, prašoma gyventojų neužstatyti šių aikštelių transporto priemonėmis.

Laikinai, kol gyventojai įpras naudotis naujaisiais pusiau požeminiais konteineriais, kai kuriose vietose paliekami ir antžeminiai konteineriai.

Konteinerių aikštelės yra įrengtos pagal ES finansuojamą projektą, kurį vykdo Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras.


  2022-01-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt