P0

Regionas

Palangoje bus daugiau šviesos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-20


Palangos gatvėse vyksta darbai – seni ir netaupūs gatvių apšvietimo šviestuvai keičiami į energiją taupančius LED šviestuvus. Šiuo darbų etapu iki vasario planuojama pakeisti šviestuvus Malūno gatvėje bei pėsčiųjų take, Vasario 16-osios, Jūratės ir Žvejų gatvėse.

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus atkreipė dėmesį, kad šiuo metu kurorte didžiąją dalį šviestuvų vis dar sudaro senos kartos šviestuvai, kurie neefektyviai naudoja elektros energiją, tad energijos sąnaudos gatvių apšvietimui vis dar didelės, o apšvietimas ne visose gatvių atkarpose yra kokybiškas.

„Pakeitus senus šviestuvus į LED, gatvės bus ne tik geriau apšviestos, bet ir pavyks sutaupyti – planuojama, kad modernizuojamose gatvių apšvietimo atkarpose galutinės energijos sąnaudos sumažės apie 40 procentų“, ­– pranešime pažymi kurorto meras.

Ne mažiau svarbu ir yra vairuotojų bei pėsčiųjų saugumas – tinkamas gatvių apšvietimas yra vienas iš esminių veiksnių saugumui gatvėse užtikrinti, kadangi leidžia sumažinti nelaimingų atsitikimų, eismo įvykių skaičių, prisideda prie nusikaltimų prevencijos bei kuria jaukesnio miesto įvaizdį tamsiuoju paros metu, teigiama pranešime.


  2022-01-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt