P0

Švietimas

Klaipėdos universiteto Senato pirmininku perrinktas Vaidutis Laurėnas

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-01-21


Penktadienį į pirmą posėdį susirinkęs aštuntasis Klaipėdos universiteto Senatas savo pirmininku išrinko ir praėjusią kadenciją šias pareigas ėjusį Vaidutį Laurėną.

Senato rinkimų komisijos pirmininkė Silva Pocytė sveikina išrinktą Vaidutį Laurėną. Martyno Vainoriaus nuotr.

Jis buvo vienintelis kandidatas. V. Laurėno kandidatūrą iškėlęs Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas Rimantas Balsys sakė besilaikantis „senos tradicijos, kai yra labai gerai, neieškoti geriau, nes paprastai tada nueinama prie suskilusios geldos”.

„Penkeri metai paskutiniai buvo garbingi. Darbas vyko sklandžiai, nebuvo nė vieno klausimo, kuris universitetui būtų svarbus, o Senatas būtų jį nuvertęs”, – sakė R. Balsys.

„Po tokios rekomendacijos nedrįsčiau abejoti, ar sutinku.  Matyt, svarbiausias dalykas, kurį aštuntasis Senatas turėtų daryti, tęsti septintojo Senato nepadarytus, neužbaigtus darbus. Turime ir studijų srityje klausimų – sutrumpinome programas, o dabar po truputį ilginame, o mokslinės diskusijos kaip ir nebuvo. Šitas Senatas kalnus gali nuversti. Yra Darbo tarybos pirmininkė, profesinės sąjungos pirmininkė, tampame labai solidžia organizacija. Santykiai su administracija buvo dalykiški ir neturėtų keistis, nors diskusijos niekur nedingo”, – kalbėjo pats V. Laurėnas.

Rinkimuose balsavo 30 Senato narių. V. Laurėno kandidatūra palaikė 28, du balsavimo biuleteniai buvo pripažinti negaliojančiais.

Senatas vienbalsiai pritarė V. Laurėno siūlymui jo pavaduotoju skirti Vytautą Jokubauską.


  2022-01-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt