P0

Spyglys

Uostui trūksta krovinių, o jo direkcijai – vandens*

Spyglys
2022-01-22


Tad perka beveik 5 000 butelių, 19 litrų talpos. Matyt, laukia visiškos sausros. Krovinių.

Ir kažkas nesusikalba tarpusavyje. Būtent taip Spyglys supranta šį Uosto direkcijos reikalavimą vandens pardavėjams: „geriamojo vandens pilstymo įranga ir geriamojo vandens buteliai turi būti pritaikyti naudoti tarpusavyje”.

Jo, jo, sako Spyglys, visi mes turime būti pritaikyti tarpusavyje. Ypač šiuo metu, kai gudiškų trąšų nenorime, krovinių mažėja, krovos kompanijos urzgia dėl direkcijos padidintų tarifų, dokeriai sakosi esą vergovėje…

O kam nūnai gera? Gera tik gerą vandenį gerti ir būti pritaikytiems naudoti tarpusavyje. Jei neturima ko nors rimčiau. Į sveikatą!

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt