P0

Verslas

Klaipėdoje – nauja automobilių plovykla (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-24


Plovyklų tinklas „Ainava Auto Spa“ oficialiai įžengė į Klaipėdą – atidaryta tunelinė automobilių plovykla. Į prie pat Centrinio Klaipėdos keltų terminalo, Minijos g. 96, esančią plovyklą investuota 3,3 mln. eurų.

Klaipėdoje atidaryta tunelinė plovykla – jau antroji šalyje įmonės „Ainava Auto SPA“ paslaugų vieta – iki šiol tinklo plovykla jau ketverius metus veikė Vilniuje.

A. Ivanausko nuotr.

„Šis žingsnis – mūsų intensyvios plėtros strategijos rezultatas. Siekiame, kad mūsų veiklos geografija apimtų ne tik šalies sostinę, bet ir kitus didžiuosius šalies miestus, kuriuose artimiausiu metu taip pat numatome atidaryti tunelines automobilių plovyklas“, – pranešime cituojamas plovyklų tinklo vadovas Ainis Jaseliūnas.

Pasak jo, plovykloje įmontuotos automatinės valstybinių numerių atpažinimo kameros, automobilio dydžio atpažinimo davikliai, tunelyje naudojami patentuotos sudėties „SofTecs“ šepečiai. Plovimas prasideda dar prieš įriedant į automatizuotą tunelį – kad purvas nesiveltų į šepečius ir nesugadintų automobilio išvaizdos, pirminis sluoksnis yra nuskalaujamas rankiniu būdu. Plovykla pritaikyta ir iki 2,4 metro aukščio automobiliams bei mikroautobusams.

Plovykloje naudojama neutralaus ir šarminio pH chemija, negadinanti chromuotų ir guminių automobilio detalių. 35 metrų ilgio vokiečių gamintojo „WashTec“ automatiniame tunelyje yra naudojamas pakartotinio panaudojimo vandens įrenginys, kuris išvalo panaudotą vandenį ir grąžina jį atgal į plovimą. Tik galutinis automobilio nuskalavimas atliekamas šviežiu vandeniu.

Savitarnos erdvėje įrengti siurbliai, suspausto oro pistoletai ir automatiniai kilimėlių plovimo aparatai.


  2022-01-24

  3 komentarai “Klaipėdoje – nauja automobilių plovykla”

  1. AvatarQr (IP: 78.61.190.142)

   Klaipėda plovyklu miesta, tik idomu ką plauna? Mašinas ar pinigus!

  2. AvatarCha... (IP: 78.60.134.53)

   O tankams ir šarvuočiams irgi tiks? Nes kas antras straipsnis – apie neišvengiamą karą…

  3. AvatarIdomu (IP: 77.79.44.42)

   Klausimas, ar iš panaudoto vandens pašalinama druska prieš naudojant jį antrą kartą?
   Jeigu ne, ar tai nekenkia automobiliams?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt