Mažoji Kalėdų eglutė – bevertė, tačiau kainavo apie 20 000 eurų*

Spyglys
Spyglys
2022-01-24

Visokie įkyruoliai spaudžia Spyglį, reikalaudami parašyti, kiek kainavo miniatiūrinė Kalėdų eglutė Teatro aikštėje, Klaipėdoje. Spyglys šiaip jau spaudimui nepasiduoda, bet į nuviltų vaikučių pabiručių ašaras reaguoja.

Tad štai ir atsakymas: ta eglutė – buhalterių požiūriu yra bevertė: nei sutartyse, nei komerciniuose pasiūlymuose, nei sąmatose, nei tarp dovanų jos nėra ir nebuvo.

Tačiau buvo daug brangios plastmasės, metalo ir stiklo aplinką tą mažąją žaliaskarę. „Instaliacijų „Sauganti eglutė” ir „Veidrodinės Anikės kalėdos” montavimo ir demontavimo paslaugos”, kurias teikė UAB „Pramuštgalvis” kainavo 7 810 eurų ir 55 centus. Tik „saugančios eglutės” montavimas, demontavimas ir pavėžėjimas kaštavo 7 308,4 Eur.

O štai „Kalėdinės instaliacijos „Sauganti eglutė” techninės dalies parengimo, apdailos darbų ir priežiūros paslaugos” kainavo 11 737 eurus.

Taigi, galima sakyti kad ta mažoji eglutė kainavo beveik 20 000 eurų arba nekainavo visai. Kaip kuriam patinka…

Spyglys džentelmeniškai prie to nepriskaičiuoja tuo metu Teatro aikštėje  įrengtos instaliacijos „Smilga” (7 260 eurų) ir kitų smulkmenų.

Vaikučiai apverkė eglutę, bet liko patenkinti pamatę daug žaižaruojančios plastmasės. Liuks.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Linai Šukytei-Korsakei meras valdžios nepatikėjo*

Taip jau nutiko, kad prezidento inauguracijos proga penktadienį Klaipėdos valdžios viršūnėje liko vieniša vicemerė Lina Šukytė-Korsakė. Tai praktiškai miestas liko ...
2024-07-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Ką meras skatina už „už asmeninį išskirtinį indėlį“?*

Pirmąjį šių metų ketvirtį 171 Klaipėdos savivaldybės darbuotojas buvo paskatintas „įvertinus veiklą, kaip viršijančią lūkesčius”, o antrąjį ketvirtį tokių apdovanojimų vertų ...
2024-07-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This