P0

Spyglys

Mažoji Kalėdų eglutė – bevertė, tačiau kainavo apie 20 000 eurų*

Spyglys
2022-01-24


Visokie įkyruoliai spaudžia Spyglį, reikalaudami parašyti, kiek kainavo miniatiūrinė Kalėdų eglutė Teatro aikštėje, Klaipėdoje. Spyglys šiaip jau spaudimui nepasiduoda, bet į nuviltų vaikučių pabiručių ašaras reaguoja.

Tad štai ir atsakymas: ta eglutė – buhalterių požiūriu yra bevertė: nei sutartyse, nei komerciniuose pasiūlymuose, nei sąmatose, nei tarp dovanų jos nėra ir nebuvo.

Tačiau buvo daug brangios plastmasės, metalo ir stiklo aplinką tą mažąją žaliaskarę. „Instaliacijų „Sauganti eglutė” ir „Veidrodinės Anikės kalėdos” montavimo ir demontavimo paslaugos”, kurias teikė UAB „Pramuštgalvis” kainavo 7 810 eurų ir 55 centus. Tik „saugančios eglutės” montavimas, demontavimas ir pavėžėjimas kaštavo 7 308,4 Eur.

O štai „Kalėdinės instaliacijos „Sauganti eglutė” techninės dalies parengimo, apdailos darbų ir priežiūros paslaugos” kainavo 11 737 eurus.

Taigi, galima sakyti kad ta mažoji eglutė kainavo beveik 20 000 eurų arba nekainavo visai. Kaip kuriam patinka…

Spyglys džentelmeniškai prie to nepriskaičiuoja tuo metu Teatro aikštėje  įrengtos instaliacijos „Smilga” (7 260 eurų) ir kitų smulkmenų.

Vaikučiai apverkė eglutę, bet liko patenkinti pamatę daug žaižaruojančios plastmasės. Liuks.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  


  2022-01-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt