P0

Švietimas

Plaukti nespėję išmokti antrokai atsigriebs trečioje klasėje

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-01-24


Nors  Klaipėdos miesto trečiųjų klasių moksleivius vežioti į baseiną planuojama jau vasarį, savivaldybė tik praėjusią savaitę suskubo ieškoti vežėjų.

Reikalingi ir autobusai (2 432 val.) , ir mikroautobusai (1216 val.), nes trečiųjų klasių mokinius iš 32 mokyklų reikės nuvežti į baseiną, kuriame vyks plaukimo pamokos, ir iš jų parvežti atgal į mokyklas.

Pagal pradinio ugdymo programos bendruosius ugdymo planus Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų antrųjų klasių mokiniams per savaitę yra skiriamos trys kūno kultūros pamokos, iš kurių viena – mokymui plaukti. 

2020–2021 mokslo metais antrųjų klasių mokinių mokymo plaukti pamokos nuo spalio mėnesio nevyko dėl ekstremalios situacijos šalyje. Todėl ir  buvo  priimtas sprendimas šių mokinių mokymą plaukti tęsti trečioje klasėje. 

Tiekėjo pasiūlymo kaina minėtajam pirkimui negali viršyti 75 400 eurų. Numatyta, kad paslaugų teikėjas mokės 100 Eur vertės baudą jei pavėluos atvykti į grafike nurodytą vietą daugiau kaip 5 minutes.

Beveik prieš dešimtmetį  Klaipėda tapo pirmuoju Lietuvoje miestu, plaukimo pamokas įtraukusiu į bendrąją ugdymo programą. Tuomet buvo iškeltas tikslas – pasiekti, kad visi Klaipėdos moksleiviai baigdami mokyklą mokėtų plaukti.


  2022-01-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt